NEO-253247T Kare Mdf-Lam Masa Ortadan Metal Ayaklı 80x80cm

NEO-253247T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-80x80cm

NEO-253247T Kare Mdf-Lam Masa Ortadan Metal Ayaklı 80x80cm

0 out of 5

80x80cm Kare mdf-lam masa, ticari kullanıma uygun olacak şekilde oldukça dayanıklıdır. Modern, kullanışlı ve ekonomik masa, renk alternatiflidir. Otel, restaurant food court, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonu için doğru seçimdir.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Ortadan Metal Ayaklı 80x80cm

  • Mdf-lam masa, kalabalık işletmelerde, yoğun kullanıma dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Renk seçenekleri sayesinde dekorasyona en uygun seçim yapılabilir. İç mekan yemek alanları için uygundur.
  • Masa tablası, 25mm kalınlığında mdf-lam malzemeden üretilmektedir. Kartelada bulunan çok sayıda renk ve desen arasından seçim yapılabilir. Masa tablası kolay temizlenebilir, bakteri barındırmaz.
  • Masa ayağı, masanın ortasında olduğu için konforlu kullanım sağlar. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kaliteli malzeme ile üretilen masa, modern görünümü ve uzun ömürlü olması sebebiyle doğru seçimdir. Ekonomik olduğu için işletmeler için avantajlıdır. Otel yemek masası, restaurant masası, food court masası, cafe masası, coffee shop masası, steak house masası olarak kullanılabilir. Horeca sektörünün dışında farklı sektörlerdeki işletmelerin yemek alanları için de idealdir. Örneğin; Hastane, klinik, ofis, okul, kamu kurumu, fabrika binalarının yemek alanlarında kullanılır.
  • Sandalye seçimi için çok sayıda tasarımın olduğu sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler:

  • Mdf-lam masa tablaları, istenilen ölçüde ve kalınlıkta üretilebilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak sipariş verilebilir. 18mm, 36mm, 40mm olarak kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. İncelenen masanın dış mekanda kullanılabilmesi için masa tablasının compact, iroko, metal, mermer, corian olması gerekir.
  • Farklı bir masa ayağı modeli için masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.