NEO-254247T Kare Masif Masa Ortadan Metal Ayaklı 60x60cm

NEO-254247T-Kare-Masif-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-60x60cm

NEO-254247T Kare Masif Masa Ortadan Metal Ayaklı 60x60cm

0 out of 5

60x60cm Kare masif masa, sıcak görünümü, uzun yıllar kullanılabilmesi ve kullanışlı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Masif kayın masa tablası ve metal ayak için renk seçimi yapılabilir. Otel, cafe, coffee shop, fast food işletmeleri için doğru seçimdir.

Açıklama

Kare Masif Masa Ortadan Metal Ayaklı 60x60cm

  • Ahşabın sıcak görünümü her zaman cezbeder. Masif masa ile misafirlere, şık ve keyifli dekorasyon sunulabilir. İnsan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde uzun yıllar kullanılacak şekilde üretilmektedir.
  • Masif masa tablası, kayın ağacından üretilmektedir. Sağlam olması sebebiyle kayın ağacı, yeme-içme sektöründe sıklıkla tercih edilir. Masa tablası 30mm kalınlığındadır.
  • Modern masa ayağı, sade görünümü, kullanım kolaylığı, demonte olabilmesi ve renk seçimi yapılabilmesi bakımından idealdir. Masa ayağının altında pingolar bulunur. Zemin düz değilse, buradan ayar yapılabilir.
  • Masif masalar, iç mekan kullanımı için uygundur. Çok sayıda işletmenin tercihidir. İncelenen masa; Otel, cafe, coffee shop, fast food, pastane dekorasyonunda kullanılır. Ayrıca hastane, klinik, plaza, ofis, fabrika, okul binalarının cafe alanları için idealdir.
  • Masa ile birlikte kullanılabilecek sandalye modelini seçmek için sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa tablası, siparişe özel üretilmektedir. Projede yer alan ölçü, şekil ve kalınlık için bilgi isteyiniz. Ayrıca masif masa tablası için farklı ağaçlar tercih edilebilir. Meşe, çam, ladin, iroko, sapelli, ceviz gibi farklı ağaçlar kullanılabilir.
  • Farklı modellerdeki masa ayakları için masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo