NEO-251247T Kare Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı 76×76

NEO-251247T-Kare-Compact-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-76×76-1

NEO-251247T Kare Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı 76×76

0 out of 5

76x76cm Kare compact masa, ortadan ayaklı olduğu için konforlu kullanıma sahiptir. Ticari kullanım için tercih edilmektedir. Otel, restaurant, cafe, avm, coffee shop, food court, steak house, fast food kullanımı için doğru seçimdir. Hem iç hem dış mekanda kullanılabilir.

Açıklama

Kare Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı 76x76cm

  • Modern masa ile misafirler için şık ve göz alıcı dekorasyon oluşturulabilir. Uzun yıllar yeni görünümünü koruyan masa, renk seçimlerine göre üretime alınmaktadır. Yemek alanları için önemli olan kolay temizlenebilme ve hijyenik olma özelliklerine sahiptir.
  • Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır.
  • Metal masa ayağı, ral kartelasından yapılan renk seçimine göre statik boyalı olarak üretilmektedir. Masa dış mekanda kullanılacaksa, boyaya ilave olarak kataforez kaplama yapılmaktadır. Zemin bozukluklarına karşı, altında pingolar bulunur. Masa ayağının ortadan olması, rahat kullanım sağlar.
  • Masalar demonte olabilir. Bu özelliği; Taşıma, nakliye ve depolama zamanları için avantaj sağlar.
  • Compact masalar, günümüzde ticari kullanım için favori durumdadır. Çok sayıda işletmenin dekorasyonunda görülebilir. Otel, restaurant, cafe, food court, coffee shop, steak house, fast food gibi işletmelerde kullanılmaktadır. İlave olarak; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul, kamu kurumu, plaza binalarının yemek alanlarında da tercih edilmektedir. Masa takımı oluşturmak için sandalyeler sayfası incelenebilir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, dekorasyona göre farklı ölçüde, şekilde ve kalınlıkta talep edilebilir. Masa tablası; Kare, yuvarlak veya dikdörtgen şekilde sipariş verilebilir. Kalınlık olarak; 24mm, 36mm, 40mm arasından seçim yapılabilir. Detaylı bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir. Masa tablasının daha büyük veya daha küçük olmasına göre, masa ayağının da ölçüsü değişebilir.
  • Masa ayağı olarak farklı bir model seçilebilir. Masa ayakları sayfası incelenebilir. Metal, alüminyum, polipropilen, polikarbon, demir döküm, alüminyum döküm olarak çok sayıda model bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo