NEO-250247T Kare Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-250247T-Kare-Compact-Masa-Ortadan-Metal-Ayaklı-70x70cm

NEO-250247T Kare Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare compact masa; Otel, cafe, avm, coffee shop, steak house, fast food işletmeleri için idealdir. Masa tablası ve metal ayak, renk alternatiflidir. Şık görünümü, kullanışlı ve sağlam olması sayesinde doğru seçimdir. İç ve dış mekan kullanımı için uygundur.

Açıklama

Kare Compact Masa Ortadan Metal Ayaklı 70x70cm

  • Sade ve şık tasarıma sahip masa, bulunduğu mekana kolayca uyum sağlar. Sağlam yapısı, kolay temizlenebilmesi, gıda ile temasa uygun olması açısından kullanıcı dostudur. İç ve dış alanlarda kullanılabilir.
  • Compact masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Karteladan renk ve desen seçimi yapılabilir. Düz renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçenekleri arasından seçim yapılabilir.
  • Masa ayağının tabanı 38x38cm dir. Masa ayağı ortada olduğu için konforlu kullanım sağlar. Ral kartelasından renk seçilebilir. Statik boyalıdır. Dış mekan kullanımı için boya öncesinde kataforez kaplama yapılır.
  • Demonte olabilme özelliğine sahip masa, nakliye zamanında yer kaplamaz. Montajı hızlı ve kolay şeklide yapılır.
  • Kare compact masa, çok sayıda işletmenin favorisi bir üründür. Otel, cafe, avm, steak house, coffee shop, fast food işletmelerinde kullanılır. Yeme-içme sektöründe kullanımının yanı sıra; Hastane, klinik, ofis, fabrika, okul binalarının yemek alanları için de doğru seçimdir. Çok sayıda tasarımın bulunduğu sandalyeler sayfası incelenebilir, şık bir masa takımı oluşturulabilir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, istenilen ölçüde, şekilde ve kalınlıkta üretilebilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak sipariş verilebilir. 24mm, 36mm, 40mm kalınlık seçenekleri arasından seçim yapılabilir. Daha fazla bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir. Masa tablasının ölçüsüne göre, masa ayağının ölçüsü değişebilir.
  • Üründe kullanılan masa ayağına alternatif olarak, farklı model tercih edilebilir. Masa ayakları sayfasında metal, alüminyum, polipropilen, polikarbon masa ayağı seçenekleri bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo