NEO-253242T Kare Compact Masa Döküm Ayaklı 76x76cm

NEO-253242T-Kare-Compact-Masa-Döküm-Ayaklı-76x76cm

NEO-253242T Kare Compact Masa Döküm Ayaklı 76x76cm

0 out of 5

76x76cm Kare compact masa renk alternatiflidir. Farklı bir model masa ayağı seçilebilir. Kalabalık yemek alanları için idealdir. Kolay temizlenebilmesi, dayanıklı olması ve şık görünümü sebebiyle tercih edilmektedir. Cafe, restaurant, otel, coffee shop, fast food işletmelerinin iç ve dış mekan dekorasyonunda kullanılır.

Açıklama

Kare Compact Masa Döküm Ayaklı 76x76cm

  • Horeca sektöründeki firmalar için ideal masa, misafirleri ağırlayacak şık yemek alanı ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. İç ve dış mekan kullanımı için uygundur.
  • Masa tablasının kalınlığı 12mm dir. Çok sayıda renk ve desen seçeneği bulunmaktadır.
  • Döküm masa ayağı, ral kartelasından seçilen renkte, statik boya ile boyanmaktadır. Bozuk zeminlerde denge sağlanması için masa ayağının altında pingolar bulunur.
  • Pedestal ayak kullanılması, masada oturan kişiler için konfor sağlar.
  • Masanın demonte olabilmesi nakliye ve depolama için kolaylık sağlar. Montajı hızlı ve kolay şekilde yapılabilir.
  • Compact masalar, çok sayıda işletmenin tercihidir. Kalabalık yemek alanlarında kullanıma uygun olarak dayanımı oldukça yüksektir. Düz renk, ahşap desen, mermer desen kategorileri arasından seçim yapılabilir. Kuvvetli asitler hariç kolayca temizlenebilir. Gıda ile teması konusunda güvenlidir. Yağış ve güneşten etkilenmez. Cafe, restaurant, otel, coffee shop, fast food işletmelerinde uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca hastane, ofis, fabrika, okul binalarının yemek alanları için idealdir. Sandalye modelleri için sandalyeler kategorisi incelenebilir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, dekorasyona ve ihtiyaca göre kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak üretilebilir. Masa tablasının farklı kalınlık seçenekleri bulunmaktadır. Tercihe göre 24mm, 36mm, 40mm kalınlıklarda üretilebilir. Daha fazla bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Tercihe göre, masa ayakları sayfası incelenebilir, farklı bir masa ayağı modeli kullanılabilir.

Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo