NEO-254250T Kare Compact Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

NEO-254250T-Kare-Compact-Masa-Metal-Dört-Ayaklı-70x70cm

NEO-254250T Kare Compact Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare compact masanın yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı yüksektir. Otel, cafe, coffee shop, kantin, alışveriş merkezi, şirket yemek alanı için uygundur. İç ve dış mekan alanlarda güvenle kullanılabilir. Demonte olabilir. Metal masa ayağı ve masa tablası için renk seçimi yapılabilir.

Açıklama

Kare Compact Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

  • Ticari kullanıma uygun masa, farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Modern masa, iç ve dış mekan yemek alanları için uygundur. Dayanıklı olması, uzun ömürlü kullanım sağlar. Compact masa ile birlikte kullanılabilecek sandalye seçimi için sandalyeler kategorisi incelenebilir, şık bir takım oluşturulabilir.
  • Compact masa tablası, gıda için gerekli olan hijyenik özelliğe sahiptir, kolay temizlenebilir. Masa tablasının kalınlığı 12 mm dir. Renklerin ve farklı desenlerin olduğu karteladan seçim yapılabilir. Masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Masa ayağı, standart dört ayaklı masalara göre daha şık görünümdedir. Renk seçimi kullanıcı tarafından yapılabilir. Bahçe, veranda gibi dış mekan alanlarda paslanmaması için, statik boya öncesinde kataforez kaplama yapılmaktadır.
  • Kare compact masa, pek çok yerde kullanılabilir. Otel, cafe, coffee shop, avm, steak house, fast food gibi kalabalık işletmeler için doğru seçimdir. Ayrıca hastane, okul, ofis, klinik, fabrika yemek alanlarında kullanılabilir. Aşınma dayanımı yüksektir ve yüksek kalitede renklere sahiptir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablasının üretim sürecinde, kraft kağıdı yüksek basınç altında preslenir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Standart bir kalıbı olmadığı için istenilen ölçüde, kare, yuvarlak, dikdörtgen masa tablası talep edilebilir. Tercihe göre 24mm, 36mm, 40mm kalınlıkta üretilebilir. Detaylı bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları sayfasındaki farklı tasarımlar incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir.
  • Masa ayağı ve masa tablası ayrı olarak sipariş verilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo