NEO-255250T Kare Compact Masa Metal Dört Ayaklı 76x76cm

NEO-255250T-Kare-Compact-Masa-Metal-Dört-Ayaklı-76x76cm

NEO-255250T Kare Compact Masa Metal Dört Ayaklı 76x76cm

0 out of 5

76x76cm Kare compact masa, cafe ve restaurant dekorasyonu için popüler seçimlerden biridir. Masa tablası ve metal masa ayağı renk alternatiflidir. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Yeme-içme sektöründeki firmalarda yoğun kullanıma karşı dayanıklılığı yüksektir.

Açıklama

Kare Compact Masa Metal Dört Ayaklı 76x76cm

  • Modern, dekoratif, dayanıklı.. Yeme-içme sektöründeki firmalar için ideal masa, iç ve dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Dekorasyona göre, ürün üzerinde değişiklikler yapılabilir. Compact masa, kalabalık işletmeler için en dayanıklı ürünlerden biridir. Ayrıca kolay temizlenebilir, periyodik bakım gerektirmez. Bu sayede ticari kullanıma uygundur. Masa ile birlikte kullanılacak sandalye seçimi için sandalyeler sayfasında çok sayıda model bulunmaktadır.
  • Compact masa tablasının kalınlığı 12 mm dir. Kartelada çok sayıda ve yüksek kalitede renk & desen seçenekleri bulunmaktadır. Kurumsal firmaların tercihine göre masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Standart masa ayaklarına göre farklı tasarımı ile öne çıkan masa ayağı, renk alternatiflidir. Bahçe, balkon, teras gibi dış mekan alanlarda dayanıklılığını arttırmak için boya öncesinde kataforez kaplama yapılmaktadır.
  • İncelenen ürün, cafe masası, restaurant masası, otel yemek masası, steak house masası olarak kullanılmaktadır. Ayrıca hastane, okul, ofis, klinik, fabrika işletmelerinin yemek alanlarında kullanılabilir.

İlave Bilgiler;

  • Compact masa tablası, projeye özel üretilir. İstenilen ölçü ve kalınlık seçilebilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen olarak sipariş verilebilir. Kalınlık seçenekleri; 12mm, 24mm, 36mm, 40mm. Detaylı bilgi için compact masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Diğer masa ayağı modelleri için masa ayakları sayfasına bakılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen malzemeler ile üretilen çok sayıda model bulunmaktadır.
  • Masa ayağı ve masa tablası ayrı olarak sipariş verilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo