NEO-256250T Kare Meşe Kaplama Masa Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-256250T-Kare-Meşe-Kaplama-Masa-Metal-Ayaklı-70x70cm

NEO-256250T Kare Meşe Kaplama Masa Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare masif meşe kaplama masa, horeca mobilyaları grubundadır. Yeme-içme sektöründeki işletmelerin yanı sıra, hastane, klinik, plaza, ofis binalarının yemek alanları için de doğru seçimdir. İç mekan dekorasyonlarında kullanılabilir.

Açıklama

Kare Meşe Kaplama Masa Metal Ayaklı 70x70cm

  • Metal ve ahşabın birlikte kullanıldığı mobilyalar, pek çok dekorasyona uyum sağlar ve favori ürünler arasındadır. İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu işletmeler için üretilen şık ve dayanıklı masadır. İki kişilik masa, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Meşe kaplama masa tablası 40mm kalınlığındadır. Tercihe göre logo uygulanabilir.
  • Metal masa ayağı, sağlam gövde yapısına sahiptir ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Ral kartelasındaki bütün renkler arasından seçim yapılabilir.
  • Kamyon, tır, konteyner ile gönderimlerde masa demonte olarak paketlenir. Fazla yer kaplamaz, taşıma kolaylığı, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu oldukça kolaydır.
  • Meşe kaplama masa, ticari kullanıma uygundur. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonları için idealdir. Horeca sektörünün yanı sıra farklı alanlarda da kullanılabilir. Hastane, klinik, plaza, ofis binalarının yemek alanları için de doğru seçimdir.

İlave Bilgiler;

  • Masif meşe kaplama masa tablası, kare, yuvarlak, dikdörtgen şekillerde ve farklı ölçülerde üretilebilir. Ayrıca masa tablasının kalınlığı için de seçim yapılabilir. Ahşap kaplama masa tablası için farklı ağaçlar da seçilebilir.
  • Masa ayakları sayfasındaki farklı masa ayağı modelleri incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen malzemeler ile üretilen çok sayıda model bulunmaktadır.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo