NEO-250252T Kare Mdf-Lam Masa Yuvarlak Metal Ayaklı 70x70cm

NEO-250252T-Kare-Mdf-Lam-Masa-Yuvarlak-Metal-Ayaklı-70x70cm

NEO-250252T Kare Mdf-Lam Masa Yuvarlak Metal Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare mdf-lam masa; Şık, dayanıklı ve ekonomiktir. Renk alternatiflidir.  Ofis, fabrika, hastane, klinik binalarının cafe bölümü için idealdir. Okullarda kantin masası olarak da tercih edilebilir. Otel yemek alanı, cafe, coffee shop, avm, fast food işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.

Açıklama

Kare Mdf-Lam Masa Yuvarlak Metal Ayaklı 70x70cm

  • Sade ve şık tasarımı sayesinde, pek çok dekorasyona uyum sağlayacak masa ile konforlu yemek alanı oluşturulabilir. Özel üretim masanın detayları, projeye göre belirlenebilir. Ölçü ve renk alternatifleri bulunmaktadır. Contract mobilyalar grubundaki masa, kalabalık yemek alanlarında uzun yıllar kullanılabilecek şekilde üretilmektedir. Kare masa ile kombin yapılabilecek çok sayıda sandalye modeli için, sandalyeler sayfası incelenebilir.
  • Mdf-Lam masa tablasının çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunmaktadır. Düz renkler arasından seçim yapılabileceği gibi, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçenekleri de mevcuttur. Masa tablası 25mm kalınlığındadır.
  • Metal masa ayağının altında pingolar bulunur. Düz olmayan zeminler için, buradan ayar yapılabilir ve denge sağlanabilir. Statik boyalıdır. Demonte olabilir. Montajı oldukça pratiktir.
  • Ticari kullanım için sıklıkla tercih edilen masa, iç mekan dekorasyonu için uygundur. Otel yemek alanı, cafe, coffee shop, avm, fast food işletmelerinde kullanılmaktadır. Ayrıca ofis, fabrika, hastane, klinik binalarının cafe bölümü için idealdir. Okullarda kantin masası olarak da tercih edilebilir.

İlave Bilgiler;

  • Mdf-lam masa tablası; Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi farklı şekilde, ölçüde ve kalınlıkta üretilebilir. Dayanıklı ve ekonomiktir. Detaylı bilgi için mdf-lam masa tablası sayfası incelenebilir.
  • Farklı masa ayağı modelleri için masa ayakları sayfası incelenebilir.
  • Masa tablası ve masa ayağı, ayrı olarak talep edilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo