NEO-253250T Kare Masif Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

NEO-253250T-Kare-Masif-Masa-Metal-Dört-Ayaklı-70x70cm

NEO-253250T Kare Masif Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

0 out of 5

70x70cm Kare masif kayın masa, iç mekan için uygundur. Dekorasyona özel üretilmektedir ve bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Özel üretim olan endüstriyel tarza sahip masa kalabalık işletmelerde kullanılabilir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop kullanımı için idealdir.

Açıklama

Kare Masif Masa Metal Dört Ayaklı 70x70cm

  • Dört ayaklı masaların standart görünümünden farklı olarak, daha iddialı tasarıma sahip masa, dekorasyonda beklentisi yüksek olan işletmeler için idealdir. Ayak modeli, masaya özgün bir görünüm katmaktadır.
  • Masif masa tablası, kayın ağacı kullanılarak üretilmektedir. Masa tablasının kalınlığı 30mm dir. İç mekan yemek alanlarında kullanılabilir. İstenirse masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Standart olarak natürel renkte cilalanmaktadır ancak tercihe göre ceviz, meşe gibi renkler de uygulanabilir.
  • Endüstriyel tarzdaki masa ayağı, ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Otel, restaurant, cafe, coffee shop işletmeleri için ideal olan masa, yuvarlak ve dikdörtgen olarak da üretilebilir. Horeca sektörünün yanı sıra farklı işletmelerde de kullanılabilir. Hastane, klinik, okul, fabrika, ofis binalarının yemek alanları için tercih edilebilir. Kalabalık alanlarda uzun yıllar dayanıklılık sağlar.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa tablası, dekorasyona özel ölçü ve kalınlıkta talep edilebilir. üretilebilir. İlave olarak, farklı ağaçlar ile üretilen masa tablaları da mevcuttur. Örneğin üretimde; Meşe, çam, ladin, iroko, sapelli, ceviz gibi ağaçlar kullanılabilir.
  • İncelenen masa ayağı dış mekana uygundur. Dış mekan yemek alanları için, compact, metal, mermer, corian veya iroko masa tablası kullanılabilir. Diğer masa ayağı modelleri için masa ayakları sayfası incelenebilir.
  • Masa tablası ve masa ayağı ayrı olarak sipariş verilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo