NEO-300141T Sheraton Ahşap Sandalye Hazeranlı

NEO-300141T-Sheraton-Ahsap-Sandalye-Hazeranli-1
NEO-300141T-Sheraton-Ahsap-Sandalye-Hazeranli-2
NEO-300141T-Sheraton-Ahsap-Sandalye-Hazeranli-3

NEO-300141T Sheraton Ahşap Sandalye Hazeranlı

0 out of 5

Neo klasik mobilya tercih edenler için üretilen, şık görünüme sahip sandalye, otel, restaurant dekorasyonunda kullanılabilir. Döşeme, hazeran ve ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Bu tasarım kollu sandalye olarak da üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-300141T Kategoriler:

Açıklama

Sheraton Ahşap Sandalye Hazeranlı

Dekorasyonunda Neo Klasik tarzda izler taşımayı tercih eden işletmeler için ideal bir tercih olan Sheraton Ahşap Sandalye Hazeranlı, doğal ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop ve steak house gibi yeme içme sektöründe yer alan işletmelerin dekorasyonlarında tercih edilen ürün, hazeran örgü detayıyla da retro tarzı benimseyen işletmelerin atmosferini üst seviyelere taşıyor.

Özel üretim olan sandalyenin imalatında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap gövdenin rengi kullanıcının tercihine göre belirlenebiliyor ve istenilen renkte lake boyanabiliyor.

Ürünün yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor. Döşeme için suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı çok sayıda kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Rahat ve konforlu oturumu destekleyen ahşap sandalye, sahip olduğu uzun süreli kullanım avantajıyla da işletmelerin beğenisini kazanıyor. İşletmenizin dekorasyonuna uygun şekilde yapılabilecek modifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, isterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Neo klasik tarzın güzel bir örneği olan ahşap sandalyenin öne çıkan özelliği, sade ve zarif görünümü, sütun şeklinde ayaklarıdır. İddialı dekorasyona sahip yemek alanlarında, özel misafirler için ideal tasarımdır. Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Oturum kısmında bulunan döşeme için, seçim yapılabilecek çok sayıda kumaş kartelası bulunmaktadır.
  • Sırt kısımda bulunan hezaran ve ahşap gövde rengi, dekorasyona göre belirlenebilir.
  • Yemek sandalyesinin ölçüleri w.57cm d.65,5cm h.100cm
  • Ev dekorasyonunda ve otel, restaurant gibi ticari alanlarda kullanılabilir. Sheraton ahşap sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo