NEO-300468T Sallanır Mekanizmalı Koltuk

Sallanır Mekanizmalı Koltuk NEO-300468T
Sallanır Mekanizmalı Koltuk-1 NEO-300468T
Sallanır Mekanizmalı Koltuk-2 NEO-300468T
Sallanır Mekanizmalı Koltuk-3 NEO-300468T
Sallanır Mekanizmalı Koltuk-4 NEO-300468T
Sallanır Mekanizmalı Koltuk-5 NEO-300468T
Sallanır Mekanizmalı Koltuk-6 NEO-300468T

NEO-300468T Sallanır Mekanizmalı Koltuk

0 out of 5

Koltuk hem ticari hem de bireysel kulanım için oldukça ideal. Dinlenme ve kitap okuma zamanları için farklı yerlerde dekore edilebilen Sallanır Mekanizmalı Koltuk, evlerin pencere önü veya yatak odalarında da tercih edilebiliyor. Koltuk ayrıca salonlarda dekoratif obje olarak da kullanılabiliyor. Ürün ticari kullanım açısından ise bebek bakım odası, hastane, klinik, otel odası ve anaokulu gibi yerlerde de rahatlıkla tercih unsuru hâline gelebiliyor.

Stok kodu: NEO-300468T Kategoriler:

Açıklama

Sallanır Mekanizmalı Koltuk

Sallanır Mekanizmalı Koltuk, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımı için tasarlanan ürünün ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Ceviz rengindeki ahşap gövde kullanıcı tercihine bağlı olarak farklı renklere de boyanabiliyor.

Koltuk hem ticari hem de bireysel kulanım için oldukça ideal. Dinlenme ve kitap okuma zamanları için farklı yerlerde dekore edilebilen ürün, evlerin pencere önü veya yatak odalarında da tercih edilebiliyor. Koltuk ayrıca salonlarda dekoratif obje olarak da kullanılabiliyor. Ürün ticari kullanım açısından ise bebek bakım odası, hastane, klinik, otel odası ve anaokulu gibi yerlerde de rahatlıkla tercih unsuru hâline gelebiliyor.

Ürünün oturum ve sırt kısmında yer alan minderler için farklı tür, desen ve renklerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik, süet ve suni deri seçeneklerinin yer aldığı kartelalar kullanıcıların seçim şansını önemli ölçüde yukarı çekiyor.

Sallanır Puf ile birlikte sipariş etme şansına da sahip olduğunuz ürün, konforlu kullanımıyla ön plana çıkıyor. Siz de gerek kendi kullanımınız gerekse işletmeniz için son derece rahat bir koltuğa sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, model hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. İsterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sallanır Mekanizmalı Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum ve sırt kısmında bulunan minderler için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde ceviz rengindedir ve dekorasyona göre farklı renklere boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Dinlenme ve kitap okuma zamanları için pek çok yerde dekore edilebilir. Evlerin pencere önü veya yatak odası alanları için idealdir. Evlerin salonlarında dekoratif obje olarak da tercih edilmektedir. Ayrıca ticari kullanım olarak; Bebek bakım odası, hastane, klinik, otel odası, ana okulu işletmelerinde kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • NEO-300107T Sallanır Puf ile birlikte sipariş verilebilir.
  • Sallanır Mekanizmalı Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo