NEO-427250T Metal Ayaklı Döşemeli Kanepe

Metal Ayaklı Döşemeli Kanepe NEO-427250T

NEO-427250T Metal Ayaklı Döşemeli Kanepe

Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürün, uzun süre boyunca insan trafiğinin yoğun olduğu iç mekânlarda güvenle kullanılır. Döşemeli kanepe ofis, hastane, plaza, fabrika ve okul gibi alanlarda dinlenme ve ofis mobilyası olarak kullanılmasının yanı sıra yaşam alanlarında oturma grubu olarak da kullanımı tercih edilir.

Metal ayaklı döşemeli kanepe hakkında detaylı bilgi almak ve ürünü özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Metal Ayaklı Döşemeli Kanepe

Metal ayaklı döşemeli kanepe, klasik tasarımı modern detaylarla yorumlayan dizaynı ile geniş kullanım alanı sunar. Metal kromaj kaplı ayak tasarımı kanepeye modern bir görünüm kazandırır.

Dayanıklı yapısıyla dikkat çeken ürün, uzun süre boyunca insan trafiğinin yoğun olduğu iç mekânlarda güvenle kullanılır. Döşemeli kanepe ofis, hastane, plaza, fabrika ve okul gibi alanlarda dinlenme ve ofis mobilyası olarak kullanılmasının yanı sıra yaşam alanlarında oturma grubu olarak da kullanımı tercih edilir. Çok fonksiyonlu tasarım özellikleri kanepeyi benzerlerinden ayılır.

Zevkinize Göre Tasarlanabilen Döşemeli Kanepe

Özel sipariş üzerine üretilen kanepe, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından tasarlanır. Statik boya ile istenilen renkte boyanabilen metal ayak dizaynına sahip olan model, böylece kullanıcıların tercihlerine göre tasarlanır. NEO-427100T Metal Ayaklı Döşemeli Koltuk olarak da üretilebilen kanepe 194 x 85 x 85 cm’dir.

Yüksek dansiteli sünger döşemesiyle konfor sunan model, zengin kumaş kartelası ile de her zevke hitap eder. Kumaş seçenekleri arasında pamuk, akrilik, deri, keten, süet ve suni deri bulunur. Metal ayaklı döşemeli kanepe hakkında detaylı bilgi almak ve ürünü özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.194cm d.85cm h.85cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-427250T Metal Ayaklı Döşemeli Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun