NEO-428101T Ofis Otel Misafir Koltuğu

Ofis Otel Misafir Koltuğu NEO-428101T

NEO-428101T Ofis Otel Misafir Koltuğu

Ofis otel misafir koltuğu, modern ve ergonomik tasarımıyla iç mekânların ihtiyaç duyduğu konforu ve şıklığı bir arada sunar. İdeal ve her zevke hitap eden tasarım seçkisi koltuğun birbirinden farklı pek çok alanda tercih edilmesini sağlar. Modern misafir koltuğunu otel odası, lobi, bekleme salonu, plaza, ofis, fabrika, hastane, klinik ve okul gibi alanlarda güvenle, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ofis otel bekleme koltuğu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Otel Misafir Koltuğu

Ofis otel misafir koltuğu, modern ve ergonomik tasarımıyla iç mekânların ihtiyaç duyduğu konforu ve şıklığı bir arada sunar. Tekli misafir koltuğu olan ürünün ebatları 96 x 80 x 74 cm’dir. Sipariş üzerine özel üretim programına dahil edilen koltuk, isteğe göre NEO-428201T Ofis Otel İki Kişilik Kanepe ve NEO-428301T Ofis Otel Üç Kişilik Kanepe olarak da üretilir. Birlikte kullanıldığında şık bir ofis oturma grubu oluşturur

İdeal ve her zevke hitap eden tasarım seçkisi koltuğun birbirinden farklı pek çok alanda tercih edilmesini sağlar. Modern misafir koltuğunu otel odası, lobi, bekleme salonu, plaza, ofis, fabrika, hastane, klinik ve okul gibi alanlarda güvenle, uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Dekorasyonu Hareketlendiren Misafir Koltuğu

Misafir koltuğunun gövde ve ayak tasarımı birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Ahşabın dayanıklı ve samimi dokusu modern koltuğu benzersiz kılar. Ahşap ayaklar istenilen renkte boyanabilir. Böylece tasarım tamamen yaşam alanı dekorasyonu için özel bir hâl alır.

Yüksek kalite sünger döşeme, zengin renk, desen ve kumaş kartelası ile sınırsız tasarım imkânı sunar. Daimi kullanımdan deforme olmayan mobilya ayrıca ekstra bakım da gerektirmez. Ofis otel bekleme koltuğu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis otel misafir koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.96cm d.80cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis otel misafir koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-428101T Ofis Otel Misafir Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun