NEO-428301T Ofis Otel Üç Kişilik Kanepe

Ofis Otel Üç Kişilik Kanepe NEO-428301T

NEO-428301T Ofis Otel Üç Kişilik Kanepe

Ofis otel üç kişilik kanepe, geniş ve insan trafiğinin yoğun olduğu iç mekânlarda akılcı ve dinamik çözümler sağlar. Aynı anda üç kişinin rahatlıkla dinlenmesini sağlayan model, şık ve estetik detaylarıyla da dikkat çeker. Uzun ömürlü kullanım sunan mobilya, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir, yoğun kullanımda yıpranmaz ve ilk günkü görünümünü kaybetmez.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Otel Üç Kişilik Kanepe

Ofis otel üç kişilik kanepe, geniş ve insan trafiğinin yoğun olduğu iç mekânlarda akılcı ve dinamik çözümler sağlar. Aynı anda üç kişinin rahatlıkla dinlenmesini sağlayan model, şık ve estetik detaylarıyla da dikkat çeker.

Özel üretim olan ve tasarım aşamasında kullanıcı tercihine göre özelleştirilebilen ürün, böylece geniş kullanım alanı sunar. Ofis, okul, plaza, fabrika, kamu kuruluşu gibi alanların yanı sıra otel ve alışveriş merkezleri gibi geniş iç mekânlar için de kullanıma son derece uygun bir mobilyadır.

Göz Alıcı Tasarıma Sahip Modern Üç Kişilik Kanepe

Tekli ve ikili kanepe olarak da üretilen model, dekorasyon stilinde bütünlük sağlar. Uzun ömürlü kullanım sunan mobilya, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir, yoğun kullanımda yıpranmaz ve ilk günkü görünümünü kaybetmez.

216 x 80 x 74 cm ebatlarına sahip olan tasarım, yüksek dansiteli sünger döşemesi ile dikkat çeker. Zengin kumaş ve desen kartelası üçlü kanepeyi benzersiz kılar. Kromaj kaplamalı metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.216cm d.80cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, tekli koltuk (bkz  NEO-428101T Ofis Otel Misafir Koltuğu) ve ikili kanepe ( bkz NEO-428201T Ofis Otel İki Kişilik Kanepe) olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda ofis oturma grubu birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis otel kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-428301T Ofis Otel Üç Kişilik Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun