NEO-429100T Resepsiyon Bekleme Koltuk

Resepsiyon Bekleme Koltuk NEO-429100T

NEO-429100T Resepsiyon Bekleme Koltuk

Farklı doku, desen ve kumaş türlerinden oluşan zengin kartela seçeneği bekleme koltuğuna bambaşka bir görünüm sağlar. Yoğun kullanımdan deforme olmayan bekleme koltuğu keyifle kullanılan ofis mobilyası modelleri arasında yer alır.

Resepsiyon Bekleme Koltuk hakkında daha fazla bilgi almak, satış fiyatlarını öğrenmek ve koltuğu yakından incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Resepsiyon Bekleme Koltuk

Resepsiyon bekleme koltuk, yaşam alanlarının havasını değiştiren tasarımı ve klasik stil dizaynı ile dikkat çeker. Otel, lobi, kamu kuruluşu, klinik ve hastane resepsiyonlarında kullanılan bekleme koltuğu, tasarımla özdeşleşen konforu ile de beğeni toplar.

Tasarım aşamasında özelleştirilebilen koltuk, sipariş üzerine özel olarak üretilir. 96 x 82 x 74 cm geniş ölçü ebatları oturma süresince rahatlık sunar. Tekli koltuk dışında NEO-429200T Resepsiyon Bekleme İkili Kanepe ve NEO-429300T Resepsiyon Bekleme Üçlü Kanepe olarak da tasarlanan model, birlikte şık bir ofis oturma grubu oluşturmanızı sağlar.

İç Mekanların Yeni Konsepti: Resepsiyon Bekleme Koltuğu

Bekleme koltuğunun gövdesi ahşap olup üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılır. Sünger kalitesi uzun yıllar ilk günkü gibi rahatlık sunar. İstenilen renkte boyanabilen kromaj kaplı metal ayaklar maksimum dayanıklılık sağlar.

Farklı doku, desen ve kumaş türlerinden oluşan zengin kartela seçeneği bekleme koltuğuna bambaşka bir görünüm sağlar. Yoğun kullanımdan deforme olmayan bekleme koltuğu keyifle kullanılan mobilyalar arasında yer alır. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak, satış fiyatlarını öğrenmek ve koltuğu yakından incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Resepsiyon bekleme koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.96cm d.82cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Resepsiyon bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-429100T Resepsiyon Bekleme Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.