NEO-429200T Resepsiyon Bekleme İkili Kanepe

Resepsiyon-Bekleme-Ikili-Kanepe-NEO-429200T

NEO-429200T Resepsiyon Bekleme İkili Kanepe

Kaliteli döşeme malzemeleri ile de dikkat çeken kanepe, yoğun kullanımda deforme olmaz ve uzun yıllar keyifle kullanım sağlar. Zengin renk ve kumaş yelpazesine sahip olan ürün, hem modern hem de klasik stil tüm mobilyalarla birlikte harmanlanabilir.

Resepsiyon Bekleme İkili Kanepe hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Resepsiyon Bekleme İkili Kanepe

Resepsiyon bekleme ikili kanepe modeli otel, lobi, fuaye, okul, bina girişi, müze ve sergi salonu gibi mekânların kullanımı için idealdir. Sipariş üzerine üretilen ve ikili olan bu tasarım isteğe göre tekli ve üçlü kanepe olarak da tasarlanabilir.

Yaşam alanlarında bütünlük sağlayan mobilya takımını birlikte kullanarak konforlu ve uyumlu iç mekânlar yaratabilirsiniz. 156 x 82 x 74 cm ebatları ile dikkat çeken modern ikili kanepe, kullanıcılara maksimum rahatlık sunmak üzere tasarlanır.

Ahşapla Metali Buluşturan İkili Kanepe

Dayanıklı yapısıyla yıllara meydan okuyan birinci sınıf kayın ağacından üretilen kanepe, estetik ve sağlamlık sağlayan kromaj kaplı metal ayak tasarımı ile bir araya gelir. İstenilen renkte boyanabilen metal ayaklar ahşap ve metalin güçlü birlikteliğine vurgu yapar.

Kaliteli döşeme malzemeleri ile de dikkat çeken kanepe, yoğun kullanımda deforme olmaz ve uzun yıllar keyifle kullanım sağlar. Zengin renk ve kumaş yelpazesine sahip olan ürün, hem modern hem de klasik stil tüm mobilyalarla birlikte harmanlanabilir. Resepsiyon bekleme ikili kanepe hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.156cm d.82cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında ikili bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, tekli koltuk ve üçlü kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Resepsiyon bekleme ikili kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-429200T Resepsiyon Bekleme İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun