NEO-428201T Ofis Otel İki Kişilik Kanepe

Ofis Otel İki Kişilik Kanepe NEO-428201T

NEO-428201T Ofis Otel İki Kişilik Kanepe

Ofis Otel İki Kişilik Kanepe, insan yoğunluğunun bulunduğu ofis, otel, hastane, klinik, plaza, fabrika ve kamu kurumu gibi alanların dekorasyasyon çalışmaları için kullanılabilir. Bina girişi, bekleme alanı ve lobi gibi kısımlarda beklentiyi karşılayan sağlamlığıyla misafirler için rahat bir dinlenme alanı oluşturur.

Ofis Otel İki Kişilik Kanepe ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Otel İki Kişilik Kanepe

Sade ve şık tasarımıyla dikkatleri çeken Ofis Otel İki Kişilik Kanepe, iç mekanların en kullanışlı ofis mobilyası modellerinden biri. İnsan sirkülasyonunun bulunduğu alanlarda konforlu bir oturma alanı yaratan kanepe, iki kişinin rahat bir şekilde kullanabileceği genişliğe sahip. Modern görünümüyle alana ferah bir atmosfer kazandıran ürün, kaliteli malzemelerle tasarlandığı için uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar.

Ofis Otel İki Kişilik Kanepe Kullanım Alanları ve Özellikleri

Ürün, insan yoğunluğunun bulunduğu ofis, otel, hastane, klinik, plaza, fabrika ve kamu kurumu gibi alanların dekorasyasyon çalışmaları için kullanılabilir. Bina girişi, bekleme alanı ve lobi gibi kısımlarda beklentiyi karşılayan sağlamlığıyla misafirler için rahat bir dinlenme alanı oluşturur.

Ahşap gövdesi ve ayakları için 1. sınıf fırınlamış kayın ağacı kullanılır. Bu malzeme kanepenin oldukça dayanıklı ve sağlam bir forma kavuşmasını sağlar. Kalın dolgusunda kullanılan yüksek dansiteli sünger ise ürüne esnek, yumuşak ve çökme yapmayan bir özellik kazandırır.

Kullanıcının kartelalardan seçeceği kumaş, renk ve desenlerle döşeme yapılır ve ürün kullanıma hazır hale getirilir. Mobilya sektöründe sıklıkla tercih edilen süet, suni deri, nubuk, akrilik, kadife, pamuk gibi kumaşlar seçenekler arasında yer alır. İki kişilik kanepe siparişiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.156cm d.80cm h.74cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Ahşap ayaklar tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis otel kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-428201T Ofis Otel İki Kişilik Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun