NEO-880013T Yanları Kapalı Rattan Sandalye

Yanlari-Kapali-Rattan-Sandalye-NEO-880013T_3
Yanlari-Kapali-Rattan-Sandalye-NEO-880013T_1
Yanlari-Kapali-Rattan-Sandalye-NEO-880013T_2

NEO-880013T Yanları Kapalı Rattan Sandalye

0 out of 5

İthal bir ürün olan Yanları Kapalı Rattan Sandalye, bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Konforlu bir kullanıcı deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün, minder dahil olacak şekilde satışa sunuluyor.

Stok kodu: NEO-880013T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

 Yanları Kapalı Rattan Sandalye

İthal bir ürün olan Yanları Kapalı Rattan Sandalye, bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Konforlu bir kullanıcı deneyimi için biçilmiş kaftan niteliğindeki ürün, minder dahil olacak şekilde satışa sunuluyor.

Hem işletme hem de ev dekorasyonunda kullanılabilen sandalye, horeca sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Ürün; otel, restaurant, cafe, fast food restoranı, alışveriş merkezlerinin bahçe, balkon, ve teraslarında konuklarınızı yıl boyunca konforlu şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor.

Kahverengi ve beyaz rattan renkleri bünyesinde barındıran modelin gövdesi elektrostatik boyalı. Arzu ettiğiniz takdirde demonte olarak sevk edilebilen sandalye, hem nakliyede pratiklik hem de düşük nakliye gideri avantajı ortaya koyuyor.

Oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendirilen modelin ayaklarının altındaki plastik takozlarla da ekstra dayanıklılık sağlanıyor. Dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olan ürün, insan yoğunluğunun fazla olduğu yemek alanlarında ilk günkü hâlini muhafaza etmeyi başarıyor.

Rattan masa grubundaki ürünlerle şık şekilde kombinlenebilen sandalye ahşap, alüminyum, iroko ve compact masalar ile de dekore edilebilir.

Şık bir yemek grubu oluşturmanın anahtarı niteliğindeki ürünle ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Yanları Kapalı Rattan Sandalye ithal üründür.
 • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • Ürün demonte olabilir, düşük nakliye gideri avantajına sahiptir.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.60cm d.60cm h.85cm
 • Rattan Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Boyutlar Yok
Renk

Açık Kahverengi, Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo