salıncak

Salıncak Modelleri

Salınca Siestak Hawaii salıncak modelimiz; içeriği, özellikleri ve kullanım rahatlığı bakımından sizlerin vazgeçemeyeceği bir keyif sunuyor. Her alanda kullanıma uygun, tam bir bahçe mobilyasıdır.

Salıncak Özellikleri

Salıncaklarımız siesta salıncak marka model ya da taleplerinize uygun olarak farklı tasarımlarda olabiliyor. Salıncaklarımız alüminyum ve kapolimer bileşenlidir. Hava koşullarına dayanıklı ve restaurant bahçesinde kullanıldığında güneşin zararlı etkenlerine maruz kalmaz. Uv korumalı ve rattan görünümlü bir üründür.

Salıncak Kullanım Alanları

Salıncak bahçesi olan her alana uygundur. Bahçede keyif yapmayı sevenler için salıncak ürünlerimizi cafe ve avm bahçe alanlarında görmeniz mümkündür. Bunun dışında ofis ya da home ofis hatta hastane ve bar gibi birbirinden farklı hizmet alanlarında kullanılması mümkündür.

Salıncak Sipariş ve Teslimat

Konaklama sektöründe insanların dinlenmeye en çok ihtiyaç duyduğu otel alanlarında kullanımı oldukça yoğundur. Teslimat sürelerimizde sizler için demonte olarak hazırladığımız salıncaklarımız, kargo ile kolaylıkla gelir. Montajı şema ve kılavuz ile oldukça kolaydır.

Salıncak Fiyatları

Salıncak fiyatlarımız için toptan ve perakende siparişlerinizi müşteri hizmetlerimize iletebilir, güncel fiyat teklifimizi alabilirsiniz.