NEO-250128T Trend Sandalye Metal Cafe Restaurant

NEO-250128T-Trend-Sandalye-Metal-Cafe-Restaurant-4
NEO-250128T-Trend-Sandalye-Metal-Cafe-Restaurant-3
NEO-250128T-Trend-Sandalye-Metal-Cafe-Restaurant-2
NEO-250128T-Trend-Sandalye-Metal-Cafe-Restaurant-1

NEO-250128T Trend Sandalye Metal Cafe Restaurant

0 out of 5

Trend sandalye, misafirlerine göz alıcı dekorasyon sunmak isteyen işletmeler için doğru seçimdir. Hem döşeme hem metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Metal sandalye, otel, restaurant, coffee shop, cafe işletmeleri için tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-250128T Kategoriler: ,

Açıklama

Trend Sandalye Metal Cafe Restaurant

  • İncelenen yemek sandalyesi, yeni mobilya tasarımları arasında, bütün avantajlara sahip sandalyelerden biridir. Geriye yaslanıldığında sırtı saran kavisli formu, uzun yemek zamanlarında kullanıcıya konfor sağlamaktadır. Metal sandalyenin bütün detaylarında, üretimde kullanılan kaliteli malzeme ve profesyonel üretim tekniği görülebilir. Kusursuz işçiliğe sahiptir.
  • Oturum ve sırt bölümünde yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Metal gövde, özellikle otel, restaurant, coffee shop, cafe işletmelerindeki insan trafiğinin üstesinden gelebilir, deforme olmaz, uzun yıllar sağlamlığını koruyabilir. Metal gövdenin rengi, ral kartelasından seçilebilir. Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir.
  • Döşemeli kısımlarda tercihe göre kumaş veya deri kullanılabilir. Her ikisi için de renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • İşletmenin tarzına uygun detaylar ile üretilen ürün işlevselliğin yanında görsel olarak da öne çıkmaktadır. Şehir hayatının hızına mola vermek isteyen misafirler, göz alıcı bir ortamda keyifli zaman geçirebilir.
  • Metal sandalyenin ölçüleri; w.53cm d.60cm h.80cm Ağırlığı 9,1Kg
  • Detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

 

Bu ürünü sepete eklediniz: