NEO-300243T Restaurant Sandalyesi İç Dekorasyon

NEO-300243T-Restaurant-Sandalyesi-İc-Dekorasyon-1
NEO-300243T-Restaurant-Sandalyesi-İc-Dekorasyon-2
NEO-300243T-Restaurant-Sandalyesi-İc-Dekorasyon-3

NEO-300243T Restaurant Sandalyesi İç Dekorasyon

0 out of 5

Restaurant sandalyesi, rahat oturuma, şık görünüme ve dayanıklı gövde yapısına sahiptir. Kumaş veya deri ile döşenebilir. Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. İç mekan kullanımına uygundur.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 62cm  / 24,4inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

Restaurant Sandalyesi İç Dekorasyon

Zarif, şık ve klasik tasarımıyla dikkat çeken Restaurant Sandalyesi İç Dekorasyon modelini iç mekan tasarımlarınız için kullanabilirsiniz. Yeme içme sektörleri için üretilen ahşap sandalye otel, restaurant, coffee shop, food court, cafe gibi insan yoğunluğu fazla olan işletmeler için için de tercih edebilirsiniz.

Ürünün iskeleti birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir, bu sayede uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. Oturum ve sırt kısmındaki döşeme, yüksek dansiteli sünger ve bir çok farklı kumaş veya deri seçeneği ile yapılabilir. Yaslanma alanındaki kavisli tasarımı ile konforu daha şık ve klasik bir görünümle sağlar. Sahip olduğu kolçaklar ile rahat bir koltuk olarakta kullanılabilir.

Sandalyeyi daha kişisel bir tasarım haline getirmek için, yüksek adetli siparişlerinizde bazı küçük değişiklikler de yapabilirsiniz. Ürünün döşeme kısmı için çok çeşitli desen ve renkteki deri ve kumaş kartelalarımızdan seçim yapabilirsiniz. Ahşap ayak ve gövde rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Restaurant Sandalyesi İç Dekorasyon hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları

  • Rahat oturum sağlayan ergonomik yapısı, şık görünümü ve dayanıklı olması, işletmeler açısından avantaj sağlamaktadır. Restaurant mobilyası kategorisindeki ürün, geniş alana sahip ve kalabalık işletmeler için doğru seçimdir. Renk seçimi yapılabilmesi, dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştırır.
  • Döşeme için deri veya kumaş tercihi yapılabilir. Çok sayıda renk ve desen alternatifi bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde kayın ağacından üretilmektedir. Farklı renklere boyanabilir. Fırınlanmış ahşap, uzun yıllar sağlamlığını korur.
  • Restaurant sandalyesi ölçüleri; w.61cm d.61cm h.81cm
  • İç mekan kullanımı için uygundur. Yemek masası seçimi için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo