NEO-250208T Vintage Metal Sandalye Döşemeli Oturum

NEO-250208T-Vintage-Metal-Sandalye-Döşemeli-Oturum-1.
NEO-250208T-Vintage-Metal-Sandalye-Döşemeli-Oturum-2
NEO-250208T-Vintage-Metal-Sandalye-Döşemeli-Oturum-3

NEO-250208T Vintage Metal Sandalye Döşemeli Oturum

0 out of 5

Vintage metal sandalye hem iç hem dış mekan kullanımı için uygundur. Döşemeli veya minderli olarak sipariş verilebilir. Ev, cafe, coffee shop, otel dekorasyonlarında kullanılabilir. Renk seçimi yapılabilir. Konforlu ve sağlam sandalye, dekoratif görünümü sayesinde oldukça popülerdir.

Açıklama

Vintage Metal Sandalye Döşemeli Oturum

  • Bahçe mobilyalarında konforun yanı sıra vintage görünüm arayanların tercihi metal sandalye, bulunduğu dekorasyona nostaljik hava katar. Vücudu saran yuvarlak sırt formu, geniş oturum alanı ve ergonomik yapısı sayesinde ürün, yemek ve sohbet alanları için idealdir.
  • Sandalyenin oturum alanı döşemelidir. Tercihe göre sabit döşeme yerine minderli olarak da sipariş verilebilir. Kışın depolama alanı yoksa, minder alınıp sandalye bırakılabilir. Deri veya kumaş seçimi yapılabilir.
  • Metal gövde statik boyalıdır ve ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Yemek masası seçimi için çok sayıda modelin olduğu masalar kategorisine bakılabilir.
  • Vintage sandalyenin ölçüleri w.53cm h.62cm h.78cm
  • Bahçe mobilyaları arasında farklı tarzı ile öne çıkan sandalye, iç mekan kullanımı için de idealdir. Ahşap, mermer, compact, kütük masalar ile dekoratif görünüm sergiler. Ev dekorasyonunun yanı sıra, sağlam gövde yapısı sayesinde ticari kullanım için de uygundur. Cafe, restaurant, otel, coffee shop gibi kalabalık alanlarda kullanılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo