NEO-251111T Metal Döşemeli Bar Sandalyesi

NEO-251111T-Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-1
NEO-251111T-Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-6
NEO-251111T-Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-4
NEO-251111T-Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-5
NEO-251111T-Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-2
NEO-251111T-Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-3

NEO-251111T Metal Döşemeli Bar Sandalyesi

0 out of 5

Bar, gece kulübü, restaurant, otel işletmeleri için idealdir. Konforlu, dekoratif ve sağlam özelliğe sahip bar sandalyesi, renk alternatiflidir. Kumaş veya deri ile döşenebilir. Bu tasarım, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-251111T Kategoriler:

Açıklama

Metal Döşemeli Bar Sandalyesi

  • Koltuk rahatlığında, dekoratif, kullanışlı ve sağlam bar sandalyesi arayanlara.. Sırtı saran yuvarlak formu, kollu yapısı, ergonomik ölçüleri sayesinde konfor sağlar. Oturum yeri önden arkaya doğru eğimlidir. Metal gövde, özellikle insan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde, örneğin bar, gece kulübü, otel, restaurant, coffee shop kullanımı için dayanıklılık sağlar. Ayrıca evlerde mutfak adasında veya şirket binalarında da tercih edilebilir. İç mekan kullanımına uygundur.
  • Projeye göre ral kartelasından seçilen renk, mat veya parlak olarak uygulanabilir. Oturum ve sırt kısmında, kumaş, deri, süet, nubuk kullanılabilir. Aynı şekilde bu kaplamalar için renk ve desen seçimi, kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Bar sandalyesi, aynı tasarımla yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Oturum yüksekliği 75cm dir. Yüksek adetli siparişlerde oturum yüksekliği değiştirilebilir. Döşemeli metal bar sandalyesinin ölçüleri; w.56cm d.59cm h.104cm Ağırlığı 8,6Kg Detaylı bilgi ve sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo