NEO-254256T Kare Masif Masa Gap Ayak 60x60cm

NEO-254256T-Kare-Masif-Masa-Gap-Ayak-60x60cm

NEO-254256T Kare Masif Masa Gap Ayak 60x60cm

0 out of 5

Kare 60x60cm masif kayın masa, iç mekan dekorasyonu için uygundur. Ticari kullanım için idealdir. Hızlı yemek ve içecek servisi yapan işletmelerde kullanılır. Cafe masası, coffee shop masası, fast food masası, food court masası olarak sıklıkla tercih edilmektedir.

Açıklama

Kare Masif Masa Gap Ayak 60x60cm

  • Masif ahşap ve metalin bir arada kullanıldığı mobilyalar her dönem popüler olma durumunu devam ettiriyor. Doğal malzeme olan ahşap, incelenen masa modelinde, modern bir görünüm ile sunulmaktadır. Masif masa, küçük alanlar veya hızlı yemek & içecek servisi yapan ve daha fazla misafir ağırlamak isteyen işletmeler için idealdir.
  • Masif kayın masa tablası 30mm kalınlığındadır. Birinci sınıf fırınlanmış ahşap masa tablası natürel renkte cilalanır. Tercihe göre meşe rengi veya ceviz rengine de boyanabilir. Masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Metal masa ayağı 1,5mm kalınlığındadır ve statik boyalıdır. Dekorasyona uygun olarak ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Hafif ve dayanıklıdır.
  • Küçük masa, pek çok işletmenin dekorasyonunda kullanılabilir. Ticari kullanım için uygundur. Cafe masası, coffee shop masası, fast food masası, food court masası olarak doğru seçimdir. Renk seçimi yapılabildiği ve sipariş üzerine üretildiği için bulunduğu alana ve diğer mobilyalara uyum sağlar. Demonte olabilir. Kolay taşınabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa tablası; kare, yuvarlak, dikdörtgen veya özel şekillerde üretilebilir. Masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı kullanıcı tarafından belirlenebilir. Masif masa tablası için farklı ağaçlar tercih edilebilir. Meşe, çam, ladin, iroko, sapelli, ceviz gibi farklı ağaçlar kullanılabilir.
  • Farklı modellerdeki masa ayakları için masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.