NEO-255256T Kare Masif Masa Gap Ayak 70x70cm

NEO-255256T-Kare-Masif-Masa-Gap-Ayak-70x70cm.

NEO-255256T Kare Masif Masa Gap Ayak 70x70cm

0 out of 5

Ticari kullanıma uygun 70x70cm masif kayın masa ile akılda kalıcı ve konforlu yemek alanları oluşturulabilir. Kare masa özel üretimdir. Masa tablası ve masa ayağı için renk seçimi yapılabilir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, food court steak house işletmeleri için idealdir.

Açıklama

Kare Masif Masa Gap Ayak 70x70cm

  • Ticari kullanıma uygun modern masa, kullanıldığı dekorasyona uyum sağlayacak renk seçeneklerine sahiptir. İnsanların sıklıkla ziyaret ettiği işletmelerde konforlu kullanım ve dekoratif görünüm sağlar. Ayrıca işletmeler için önemli olan, kolay temizlenebilme ve dayanıklılık özelliklerine sahiptir. Masa ayağı aşağıya doğru genişlediği için, masanın dengesi kusursuzdur. Birlikte kullanılacak sandalye modeli için sandalyeler sayfası incelenebilir.
  • Masa tablası birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı ile üretilmektedir. Ahşap kuru olduğu için uzun ömürlü ve hijyenik kullanım sağlanır. Masa tablasının kalınlığı 30mm dir. Yüzey işlemleri yapıldıktan sonra standart olarak renksiz vernik uygulanır ancak tercihe göre farklı renkler de uygulanabilir. Örneğin, meşe rengi veya ceviz rengi tercih edilebilir. Masa tablası üzerine logo uygulanabilir.
  • Metal masa ayağı, farklı tasarımı ile öne çıkmaktadır. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir ve görünüm kişiselleştirilebilir. Mat, parlak veya texture olarak boyanabilir.
  • Masif kayın masa, işletmelerin iç mekan kullanımı için uygundur. Otel yemek alanı, restaurant, cafe, coffee shop, food court, steak house, fast food dekorasyonlarında şık görünüm sergiler. Ayrıca; Hastane, klinik, fabrika, ofis işletmelerinin yemek alanlarında kullanılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. İşletme bütçesine katkı sağlar, kullanıcı dostudur. Demonte olabilen masa, düşük nakliye gideri avantajı sağlar.

İlave Bilgiler;

  • Masif kayın masa tablası, tamamen mimarların veya işletme sahiplerinin ölçü, kalınlık ve renk seçimine göre üretime alınmaktadır. Kare, yuvarlak, dikdörtgen veya özel şekillerde üretilebilir. Kayın ağacının yanı sıra; Meşe, çam, ladin, iroko, sapelli, ceviz gibi farklı ağaçlar kullanılabilir. Her ağacın özelliği, kullanımı ve dokusu farklıdır. Bilgi isteyiniz.
  • Farklı modellerdeki masa ayakları için masa ayakları sayfası incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo