NEO-300163T Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi

Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-1
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-1
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-2
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-3
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-4
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-5
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-6
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-7
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-8
Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi NEO-300163T-9

NEO-300163T Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dâhil edilen Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi İç Mekan modeli, yeme-içme sektöründeki işletmeler için en doğru tercihlerden biri. Kullanıcı deneyimini daha konforlu kılmak için tasarlanan ürün, işletmenizin havasını değiştirmeyi başarıyor.

Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi İç Mekan modeli ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 60cm  / 23,6inc
Derinlik : 68cm  / 26,7inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 10,3kg

Açıklama

Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi

Sipariş üzerine üretim programına dâhil edilen Kısa Kollu Yemek Sandalyesi İç Mekan modeli, yeme-içme sektöründeki işletmeler için en doğru tercihlerden biri. Kullanıcı deneyimini daha konforlu kılmak için tasarlanan ürün, işletmenizin havasını değiştirmeyi başarıyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar ve steakhouse işletmelerinde kullanılan kısa kollu yemek sandalyesi; hastane, klinik, plaza ve ofislerin yemek alanlarında da dekore edilebiliyor. Ev dekorasyonlarında mutfak sandalyesi olarakta kullanılabiliyor.

Sandalyenin oldukça dayanıklı ahşap gövdesi, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile dayanıklılığını uzun süre muhafaza edebilen ürünün ahşap gövdesi için renk seçimi yapılabiliyor. Gövde, arzu edilen renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Oturum rahatlığını sağlamak amacıyla yüksek dansiteli sünger tercih edilen döşemeli kısımda çeşitli tür, desen ve renklerde kumaş veya deri seçimi yapılabiliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar döşeme seçiminde kullanıcılar için farklı alternatifler yaratıyor.

İşletmenizin dekorasyonunu şık şekilde tamamlamak ve uzun süre kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olmak istiyorsanız, kısa kollu yemek sandalyesinin üretim süreciyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, bar, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi İç Mekan modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300163T Ahşap Minderli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun