NEO-300140T Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi

Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-1
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-2
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-3
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-4
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-5
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-6
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-7
Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300140T-8

NEO-300140T Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi

Horeca sektöründeki işletmeler için doğru tercih olan Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi modeli, kullanıcı deneyimini daha konforlu hâle getirmeyi amaçlıyor.

Metal malzeme üretilen ana gövde, işletmenizin dekorasyonuna uygun olarak istediğiniz renkte boyanabiliyor. Ayrıca boya dışında altın, krom, bakır, pirinç kaplama da talep edebiliyorsunuz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 7,7kg

Açıklama

NEO-300140T Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi

Horeca sektöründeki işletmeler için doğru tercih olan Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi modeli, kullanıcı deneyimini daha konforlu hâle getirmeyi amaçlıyor. Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerde sıkça tercih edilen ürün; hastane, klinik, plaza ve ofislerin yemek alanlarında da kullanılıyor.

Sipariş üzerine üretim programı içerisine dahil edilen sandalye, iç mekânlar için ideal bir kullanım ortaya koyuyor. Metal malzeme üretilen ana gövde, işletmenizin dekorasyonuna uygun olarak istediğiniz renkte boyanabiliyor. Ayrıca boya dışında altın, krom, bakır, pirinç kaplama da talep edebiliyorsunuz.

Ürünün yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt kısmında çeşitli tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edebiliyorsunuz. Pamuk, akrilik, kadife, suni deri, süet, nubuk ve kadifenin yer aldığı kartelalar da seçim yapmak açısından kullanıcılara oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Siz de işletmenizin atmosferini yukarı taşımak, konuklarınızı üst seviye konfor eşliğinde ağırlamak ve marka kimliğinizi en doğru şekilde yansıtmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, sandalyenin hem üretim süreci hem de modifikasyon seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt döşemesi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövde dekorasyona uygun olarak istenilen renge boyanabilir. Boya dışında gold kaplama veya krom kaplama da talep edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300140T Metal Gövdeli Döşemeli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun