NEO-300190T Döşemeli Ahşap Ayaklı Yemek Sandalyesi

NEO-300190T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300190T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-300190T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Yemek-Sandalyesi-3

NEO-300190T Döşemeli Ahşap Ayaklı Yemek Sandalyesi

Döşemeli ahşap ayaklı yemek sandalyesi, restaurant, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.

Ahşap ayaklı yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 36,2inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,4kg

Açıklama

Döşemeli Ahşap Ayaklı Yemek Sandalyesi

Döşemeli ahşap ayaklı yemek sandalyesi, modern tasarımı ve dinamik çizgileri ile dikkat çekiyor. Yemek alanları için özel olarak tasarlanan bu ürünü, restaurant ve cafe gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz otel, sosyal tesis ve alışveriş merkezi gibi kalabalık alanlar için de tercih edebilirsiniz.

Oturum ve yaslanma alanı döşemeli olan bu ürün, dayanıklı ahşap ayakları üzerinde yükseliyor. Sırt kısmında uygulanan kavis, misafirlerinize daha sağlıklı bir oturma imkanı sunarken kolsuz özelliği de geniş ve özgür bir hareket alanı yaratıyor. Sandalyenin arka ayaklarındaki zarif kavis uygulaması ise tasarıma dinamik bir hava katıyor.

Sandalyeler üzerine küçük değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilirsiniz. Döşeme kaplaması için deri uygulamasını tercih edebilir ya da farklı bir renk ve desen de belirleyebilirsiniz. Sandalyenin ahşap rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yapacağınız bu değişiklikler sayesinde, mekanınızın genel tasarımı ve işletmenizin kurumsal kimliği ile bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Ahşap ayaklı yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap Ayaklı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Ahşap Ayaklı Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300190T Döşemeli Ahşap Ayaklı Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun