NEO-300200T Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

NEO-300200T-Ahşap-Sırtlı-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-300200T-Ahşap-Sırtlı-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-300200T-Ahşap-Sırtlı-Döşemeli-Yemek-Sandalyesi-2

NEO-300200T Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Tasarımlarınızda detayların zarafetine önem veriyorsanız, ahşap sırtlı döşemeli yemek sandalyesi modeli aradığınız ürün olabilir.

Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 92cm  / 36,2inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,3kg

Açıklama

Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Tasarımlarınızda detayların zarafetine önem veriyorsanız, ahşap sırtlı döşemeli yemek sandalyesi modeli aradığınız ürün olabilir. Özellikle yemek alanları için tasarlanan bu sandalyeler, restaurant ve cafe gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Kapladığı ufak alan sayesinde alışveriş merkezi, sosyal tesis ve otel gibi kalabalık mekan tasarımlarınızda da tercih edebilirsiniz.

Arka bölümü kontra ile kaplanan sandalye, kaliteli ahşap ayakları üzerinde yükseliyor. Ayak uçlarındaki ince kavis detayı tasarıma ayrı bir zarafet katıyor. Benzer bir kavis yaslanma bölümünde de bulunuyor ve bu sayede sağlıklı bir oturum alanı sunuluyor. Ürünün kolçaksız özelliği ise uzun süren yemek saatlerinde özgürce hareket imkanı tanıyor.

Yemek sandalyesi üzerinde bazı değişiklikler yapabilir ve tasarımı daha kişisel bir hale getirebilirsiniz. Sırt ve oturum alanındaki döşeme kumaşını farklı bir renk ya da desenle uygulatabilir veya deri ile kaplatabilirsiniz. Dilerseniz kapitone uygulamasını da tercih edebilirsiniz. Ürünü kullanacağınız mekanın renkleriyle daha da uyumla hale getirmek için ahşap rengini değiştirebilirsiniz.

Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap Ayaklı. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir. Sandalyenin arkası kontra kaplıdır.
  • Döşeme kısmı için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Kapitoneli üretilebilir.
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, sosyal tesis, alışveriş merkezi, otel gibi yeme-içme sektöründeki firmaların dekorasyonunda tercih edilmektedir.
  • Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300200T Ahşap Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun