NEO-300201T Cafe Sandalyesi Kollu Döşemeli

NEO-300201T-Cafe-Sandalyesi-Kollu-Döşemeli-1
NEO-300201T-Cafe-Sandalyesi-Kollu-Döşemeli-3
NEO-300201T-Cafe-Sandalyesi-Kollu-Döşemeli-2

NEO-300201T Cafe Sandalyesi Kollu Döşemeli

Caf Sandalyesi Kolllu Döşemeli; Otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Pencere önü sohbet alanlarında dekore edilebilir

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 65cm  / 25,5inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 9,8kg

Açıklama

Cafe Sandalyesi Kollu Döşemeli

Horeca sektöründe yer alan otel, restoran ve cafe gibi işletmelerde kullanılan döşemeli sandalye, yer aldığı ortamın dekorasyonunu en şık şekilde tamamlamayı başarıyor. Şık ve işlevsel tasarımıyla müşterilerin beğenisini kazanan sandalye, omurgayı destekleyen yapısı sayesinde de sağlıklı, rahat ve uzun süreli oturum imkânı sağlıyor.

Sipariş üzerine programa alınan ürünün ayakları ve gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretiliyor. Sandalyenin ahşap ayak rengini müşteri seçebiliyor ve bu bölüm müşteri talep ederse lake de boyanabiliyor. Oturum ve sırt kısmında bulunan döşeme, kullanıcı tercihine bağlı olarak kumaş veya deriden imal ediliyor. Döşemedeki renk ve desen seçimi kullanıcıya bırakılıyor. Oturum ve sırtta kullanılan yüksek dansiteli sünger ve kumaş, kullanıcı deneyiminin en iyi hâle gelmesine yardımcı oluyor.

Döşeme üzerine firma logosu uygulaması da yapılıyor. Ürün, yüksek adetli siparişlerde üzerinde küçük değişiklikler yapılabilme seçeneğiyle satışa sunuluyor. Siz de bu ürünü tercih ediyorsanız üretim süreci, modifikasyonlar, teknik bilgiler ve fiyat hakkında merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz hemen siparişinizi verebilir ve kaliteli bir sandalye kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ve gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca pencere önü sohbet alanı veya loca alanlarında dekore edilebilir.
  • Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300201T Cafe Sandalyesi Kollu Döşemeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun