NEO-300205T Horeca Koltuk İç Dekorasyon

Horeca Koltuk İç Dekorasyon NEO-300205T
Horeca Koltuk İç Dekorasyon-1 NEO-300205T
Horeca Koltuk İç Dekorasyon-2 NEO-300205T
Horeca Koltuk İç Dekorasyon-3 NEO-300205T
Horeca Koltuk İç Dekorasyon-4 NEO-300205T
Horeca Koltuk İç Dekorasyon NEO-300205T-6

NEO-300205T Horeca Koltuk İç Dekorasyon

0 out of 5

İç mekânda kullanıma uygun olarak tasarlanan Horeca Koltuk İç Dekorasyon, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Yeme-içme sektöründeki işletmeler için en ideal seçimlerden biri olan ürün; modern tasarım çizgilerini benimseyen otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse ve barların dekorasyonunu tamamlıyor.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 65cm  / 25,5inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,9kg

Açıklama

Horeca Koltuk İç Dekorasyon

İç mekânda kullanıma uygun olarak tasarlanan Horeca Koltuk İç Dekorasyon, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Yeme-içme sektöründeki işletmeler için en ideal seçimlerden biri olan ürün; modern tasarım çizgilerini benimseyen otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse ve barların dekorasyonunu tamamlıyor. Koltuk ayrıca, hastane, klinik, ofis ve plaza alanlarının yemek bölümlerinde ve bekleme salonlarında da tercih ediliyor.

Koltuğun üretiminde gövde materyali olarak birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Fırınlanmış kayın ağacı, sağlamlığı nedeniyle mobilya sektöründe en sık kullanılan materyaller arasında yer alıyor. Ürünün oturma ve sırt kısımlarında yüksek dansiteli sünger kullanılarak konforlu bir oturma deneyimi elde edilmesi hedefleniyor. Süngeri kaplamak içinse kullanıcının isteğine göre akrilik, suni deri, süet, nubuk, kadife, keten ve pamuk gibi çok sayıda döşeme materyalinin yer aldığı karteladan yararlanılıyor. Döşeme seçeneklerinin renk ve desenleri de yine kullanıcı tarafından belirlenebiliyor.

Siz de konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamak için şık ve dayanıklı bir koltuk almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünün modifikasyon seçenekleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz ahşap sandalye modellerini inceleyebilir, hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Horeca Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Horeca Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo