NEO-300342T Döşemeli Restaurant Sandalyesi

NEO-300342T-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-1
NEO-300342T-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-3
NEO-300342T-Döşemeli-Restaurant-Sandalyesi-2

NEO-300342T Döşemeli Restaurant Sandalyesi

Vintage modasını modern fikirlerle buluşturan döşemeli restaurant sandalyesi, size geniş bir kullanım alanı sunar. Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir.

BOYUT
Genişlik : 63cm  / 24,8inc
Derinlik : 63cm  / 24,8inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 11,4kg

Açıklama

Döşemeli Restaurant Sandalyesi

Vintage modasını modern fikirlerle buluşturan döşemeli restaurant sandalyesi, size geniş bir kullanım alanı sunar. İç mekanlar için tasarlanan bu ürünü, otellerin lobi alanlarında ve oda içlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca şık restoran tasarımlarınızda veya cafe, coffee shop gibi sosyal mekanlarda da tercih edebilirsiniz. Ürün, evlerin pencere önlerinde yaratılmak istenen sohbet alanları için de son derece uygundur.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilen sandalye, dayanıklı ahşap ayakları üzerinde yükseliyor ve sırt kısmındaki derin kavis ile benzersiz bir konfor alanı yaratıyor. Tasarım, üzerinde ufak oynamalar yapmaya ve daha kişisel bir sandalye yaratmanıza da imkan tanıyor. Ürünü, kullanacağınız mekanın renkleriyle daha uyumlu hale getirmek veya firmanızın kurumsal kimliği ile bir bütünlük oluşturmak isterseniz, sunduğumuz farklı seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz sandalyenin ahşap rengini değiştirebilir ve lake cila seçeneğini tercih edebilirsiniz. Döşeme kumaşı için farklı bir desen ya da renk tercihinde bulunabilir veya deri ile de kaplatabilirsiniz. Ürünü ticari bir mekanda kullanmak isterseniz, firmanızın kurumsal kimliğiyle bütünlük oluşturmak için döşeme üzerine logo uygulaması da yaptırabilirsiniz.

Sandalye modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ve gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal. Oturum ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Ayrıca pencere önü sohbet alanı veya loca alanlarında dekore edilebilir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300342T Döşemeli Restaurant Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun