NEO-300362T Contract Ahşap Sandalye

NEO-300362T-Contract-Ahşap-Sandalye-1
NEO-300362T-Contract-Ahşap-Sandalye-2

NEO-300362T Contract Ahşap Sandalye

Contract ahşap sandalye, restaurant, cafe, otel, food court, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. Tamamı masif ahşaptır.

Siz de bizimle iletişime geçerek rahat, konforlu ve sağlam bir kullanıcı deneyimi sunan modelin modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi alabilir ve toplu sipariş verebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 53,5cm  / 21inc
Derinlik : 52,5cm  / 20,6inc
Sırt Yüksekliği : 78,5cm  / 30,9inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 5,7kg

Açıklama

Contract Ahşap Sandalye

Contract Ahşap Sandalye, dikkat çekici tasarımı ve rahatlığıyla restaurant, cafe, food court ve bar gibi işletmeler için oldukça ideal bir seçenek oluşturuyor. Yeme içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunun yanı sıra misafir ağırlamak için de konforlu bir seçenek olan ahşap sandalye, hem modern tasarım sevenlere hem de klasik tasarım tercih edenlere hitap ediyor.

Son derece kaliteli malzeme kullanılarak üretilen ahşap sandalye, sipariş üzerine istenilen modifikasyonlar yapılarak üretim programına alınıyor. Tamamı masif ahşaptan tasarlanan sandalyenin oturma kısmı sabit döşeme olarak hazırlanıyor.

Oturma kısmındaki döşeme için firmanızın tercihine göre kumaş veya deri kullanılabildiği gibi, renk ve desen seçimi de değişebiliyor. Şirketinizin genel atmosferine uyum sağlaması açısından kapitone veya düz olarak uygulanabilen döşemede, konforu ve dayanıklılığı ön planda tutan kaliteli bir iç dolgusu malzemesi kullanılıyor.

Kurumsal kimliğini kullandığı mobilyalara da yansıtmak isteyen işletmeler için, ahşap veya döşeme üzerine firma logosu da uygulanabiliyor.

Siz de bizimle iletişime geçerek rahat, konforlu ve sağlam bir kullanıcı deneyimi sunan modelin modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi alabilir ve toplu sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı masif ahşap. Oturum kısmı sabit döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Döşeme düz veya kapitoneli olarak tercih edilebilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, cafe, otel, food court, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir.  misafirlere konfor sağlamak amacıyla dekorasyonda kullanılabilir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı ile ilgili bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300362T Contract Ahşap Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun