NEO-300432T Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı

Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı NEO-300432T
Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı-1 NEO-300432T
Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı-2 NEO-300432T
Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı-3 NEO-300432T
Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı-4 NEO-300432T

NEO-300432T Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı

0 out of 5

Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı modeli; Restoran, otel yemek alanı, coffee shop, steakhouse ve cafe dekorasyonları için ideal bir seçenektir. Plaza, klinik, hastane ve ofislerin yemek alanlarında da kullanılıyor. Farklı döşemesiyle dikkat çeken ürün, konuklarını modern tasarıma sahip, rahat bir ortamda ağırlamak isteyen işletmelerin ilk tercihleri arasında bulunuyor.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 89cm  / 35inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,1kg

Açıklama

Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı

Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı, sipariş üzerine üretime alınan özel tasarımlar arasında yer alıyor. Restoran, otel yemek alanı, coffee shop, steakhouse ve cafe dekorasyonları için ideal bir seçenek olan sandalye; plaza, klinik, hastane ve ofislerin yemek alanlarında da kullanılıyor. Farklı döşemesiyle dikkat çeken ürün, konuklarını modern tasarıma sahip, rahat bir ortamda ağırlamak isteyen işletmelerin ilk tercihleri arasında bulunuyor.

Sandalyenin gövde üretiminde metal tercih ediliyor. Metal ayak kısmın renk seçimiyse kullanıcılara bırakılıyor. Sandalyenin ayakları krom, bakır ya da pirinç kaplama olarak da üretilebiliyor. Metal ayaklar ürünün dayanıklılığını artırıp, kullanım ömrünü uzatan unsurlar arasında yer alıyor.

Üründe dolgu malzemesi olarak yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Süngerin kaplamasında kullanıcının isteğine göre farklı tür, renk ve desenlerde kumaş ya da deri döşeme uygulaması yapılıyor. Döşeme seçiminde suni deri, nubuk, süet, kadife, akrilik, pamuk ve keten gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda karteladan yararlanılıyor.

Siz de işletmenizin havasını değiştirecek ve konuklarınızın konforlu hissetmesini sağlayacak ürünün modifikasyonları ve toptan satış fiyatı hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Döşemeli Sandalye metal ayaklı modeli özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Sandalye ayağı metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal ayak için renk seçimi yapılabilir. Krom, bakır, pirinç kaplama olarak üretilebilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Modern Döşemeli Sandalye Metal Ayaklı Modeli ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo