NEO-300573T Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi

Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi NEO-300573

NEO-300573T Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi

1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı ile üretilen Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi, kumaş ve deri kaplama seçenekleri ile sunuluyor. Otel, resta.urant, bar ve kafeler için tasarlanan rustik sandalye, hastane ve plazaların yemek bölümlerinde de tercih ediliyor. Geniş oturağı ve sırtlığı bulunan ürünün, arka kısmında ise sandalyeyi kolayca çekmek için metal kulp yer alıyor.

Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 57,5cm  / 22,6inc
Sırt Yüksekliği : 86,5cm  / 34inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 6,3kg

Açıklama

Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi

1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı ile üretilen Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi, kumaş ve deri kaplama seçenekleri ile sunuluyor. Otel, restaurant, bar ve kafeler için tasarlanan ahşap sandalye, hastane ve plazaların yemek bölümlerinde de tercih ediliyor.

Sırt ve oturma kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılması sayesinde, ergonomik tasarım daha rahat ve konforlu hale dönüşüyor. Kumaş veya deri ile kaplanabilen ürün için, farklı alternatiflerin bulunduğu geniş kartela örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Seçenekler arasında renk ve desen çeşitliliği açısından oldukça zengin olan süet, nubuk, keten, akrilik, pamuk, suni deri ve kadife döşemelik kumaşlar bulunuyor.

4 adet  ayağa sahip sandalyenin ayakları da ahşap malzeme ile üretiliyor. Dilediğiniz rengi tercih edebileceğiniz ayaklar için arzu ettiğiniz takdirde lake de çalışılıyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan  sandalye, konforlu duruşu ile iç mekanlara sıcak ve samimi bir hava katıyor.

Horeca sektörüne özel olarak, kapalı alanların yemek bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanan arkası kulplu sandalye ve diğer modelleri hemen incelemeye başlayabilir, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, bar, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300573T Ahşap Ayaklı Otel Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun