NEO-421400T Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe

Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe NEO-421400T

NEO-421400T Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe

Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe, sıra dışı tasarım çizgisi ile yaşam alanlarında farklılık arayanların zevkine hitap eder. Sipariş üzerine tasarlanan model özel üretimdir. Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, okul, kamu kuruluşu, alışveriş merkezi gibi toplu kullanım alanlarında bekleme koltuğu olarak kullanıma uygun bir üründür.

Sırtsız kanepe hakkında detaylı bilgi almak, tasarımı özelleştirmek ve satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Açıklama

Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe

Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe, sıra dışı tasarım çizgisi ile yaşam alanlarında farklılık arayanların zevkine hitap eder. Sipariş üzerine tasarlanan model özel üretimdir. 275 x 75 x 47 cm tasarım ölçüleri aynı anda üç kişinin konforla oturmasını sağlar.

Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, okul, kamu kuruluşu, alışveriş merkezi gibi toplu kullanım alanlarında bekleme koltuğu olarak kullanıma uygun bir üründür. Yaşam alanlarının salon ve oturma odalarında da keyifle kullanılabilen model, uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.

Dekorasyonun Yeni Trendi Sırtsız Kanepe

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen kanepe, dayanıklı ve sağlam modül özellikleri ile dikkat çeker. Koltuk olarak da tasarlanabilen model, böylece yaşam alanlarında bütünlük ve uyum sağlar.

Metal ayaklar kromaj kaplı olup istenilen renkte boyanabilir. Temizlenebilir kumaş seçenekleri ve geniş yelpazede renk alternatifi kanepeyi özel kılar. Bekleme alanlarında şıklığı ve konforu bir arada sunan kanepe, yaşam alanlarında dinamik bir hareketlilik sağlar.

Sırtsız kanepe hakkında detaylı bilgi almak, tasarımı özelleştirmek ve satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.275cm d.75cm h.47cm
  • Kullanım Yeri: hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, bekleme odası, alışveriş merkezi ortak alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, bekleme alanı sırtsız koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bekleme alanı sırtsız kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-421400T Bekleme Alanı Sırtsız Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun