NEO-425200T Geometrik Bekleme Kanepesi

Geometrik Bekleme Kanepesi NEO-425200T

NEO-425200T Geometrik Bekleme Kanepesi

Tasarımı ön plana çıkaran renk ve desen çeşitleri geometrik kanepeyi benzersiz kılar. Metal kromaj kaplı ayak tasarımı ürüne modern ve yalın bir hava kazandırır. Ayrıca isteğe ve dekorasyon stile göre metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir.

Geometrik bekleme kanepesini yakından incelemek, özelleştirmek, satış fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Geometrik Bekleme Kanepesi

Yeni stil dekorasyon trendleri ile harmanlanarak tasarlanan geometrik bekleme kanepesi, sipariş üzerine özel olarak üretilir. Sıra dışı stile sahip olan tasarım otel, fabrika, plaza, hastane, klinik, AVM, müze ve sergi alanları gibi birbirinden farklı iç mekânlarda kullanım olanağı sağlar.

Sağlam yapısıyla uzun yıllar dayanıklılığını koruyan model, fırınlanmış birinci sınıf kayın ağacından üretilir.

Mekâna Keyif Katan Geometrik Kanepe

Standartların dışına çıkan tasarım ölçülerine sahip olan kanepe, 128 x 73 x 68 cm’dir. Özelleştirilebilen geometrik kanepe nubuk, keten, akrilik, pamuk, deri, süet, kadife ve suni deri gibi farklı materyallerden oluşan geniş kumaş kartelasına sahiptir.

Tasarımı ön plana çıkaran renk ve desen çeşitleri geometrik kanepeyi benzersiz kılar. Metal kromaj kaplı ayak tasarımı ürüne modern ve yalın bir hava kazandırır. Ayrıca isteğe ve dekorasyon stile göre metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu iç mekânlara uyum sağlayan ikili bekleme koltuğu, uzun yıllar keyifle kullanılır. Geometrik bekleme kanepeyi yakından incelemek, özelleştirmek, satış fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.128m d.73cm h.68cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, geometrik bekleme koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-425200T Geometrik Bekleme Kanepesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun