NEO-426100T Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Ortak Alan Bekleme Koltuğu NEO-426100T

NEO-426100T Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Modern tasarımıyla olduğu kadar kalitelisi ile de dikkat çeken Ortak Alan Bekleme Koltuğu, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Üç boyutlu görünüm sağlayan tasarım, zengin desen ve renk kartelasına sahiptir. Genellikle bekleme koltuğu olarak kullanılan modern tasarım ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul, kamu kuruluşu ve otel gibi pek çok alanda kullanıma uygun bir üründür.

Açıklama

Ortak Alan Bekleme Koltuğu

Ortak alan bekleme koltuğu olarak kullanımı tercih edilen tekli geometrik tasarım koltuğu, etkileyici mekânlar yaratmanıza yardımcı olur. Özel üretim olan tasarım, yaşam alanlarının stilini yansıtacak şekilde kişiselleştirilebilir.

100 x 60 x 73 cm ölçü ebatlarına sahip olan tekli koltuk, maksimum konfor sunar. Genellikle bekleme koltuğu olarak kullanılan modern tasarım ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul, kamu kuruluşu ve otel gibi pek çok alanda kullanıma uygun bir üründür.

Modern Tasarımlı Bekleme Koltuğu

Modern tasarımıyla olduğu kadar kalitelisi ile de dikkat çeken bekleme koltuğu, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Üç boyutlu görünüm sağlayan tasarım, zengin desen ve renk kartelasına sahiptir.

Kumaş kartelası içinde suni deri, keten, pamuk, akrilik, koton, deri ve süet gibi farklı kumaş türleri mevcuttur. Kanepe olarak da tasarlanan modern bekleme koltuğunu dilerseniz takım olarak da kullanarak uyumlu bir ortam yaratmayı tercih edebilirsiniz.

Ortak alan bekleme koltuğu hakkında daha detaylı bilgi almak ve tasarım özelliklerini yakından incelemek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları ;

  • Bekleme koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.100cm d.60cm h.73cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası, alışveriş merkezi ortak alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kanepe olarak da üretilmektedir. (bkz. NEO-426250 Ortak Alan Bekleme Kanepesi)  Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-426100T Ortak Alan Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun