NEO-425100T Geometrik Bekleme Koltuğu

Geometrik Bekleme Koltuğu NEO-425100T

NEO-425100T Geometrik Bekleme Koltuğu

İnsan trafiğinin fazla olduğu alanlarda tercih edilen ve yoğun kullanımda deforme olmayan ürün, yıllara meydan okuyan kalitesiyle uzun seneler kullanım sağlar. Geometrik Bekleme Koltuğu için sipariş vermek, tasarımı özelleştirmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Geometrik Bekleme Koltuğu

Yaşam alanlarının ihtiyaç duyduğu dinamik hareketliliği sağlayan geometik bekleme koltuğu, çağdaş tasarımı ile farklılık yaratır. Özel üretim olan koltuk otel, ofis, plaza, klinik ve hastane bekleme salonlarının yanı sıra restoran, cafe ve lobiler için de kullanıma uygun bir üründür. Kanepe olarak da üretilen tasarım, birlikte kombinlenerek mekânlarda şıklık yaratır.

Hem Şık Hem Kullanışlı Geometrik Bekleme Koltuğu

Birinci sınıf kayın ağacından üretilen tasarım yüksek dansiteli sünger, metal kromaj kaplama ayak tasarımı ile konfor ve şıklığı bir arada sunar. 78x73x68 cm ölçüye sahip bekleme koltuğu, standart ölçüleri ile de maksimum rahatlık sunar. Özelleştirilebilen bekleme koltuğu suni deri, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik gibi her zevke hitap eden geniş kumaş ve desen kartelasına sahiptir. Metal ayaklar isteğe göre tercih edilen renkte boyanabilir.

İnsan trafiğinin fazla olduğu alanlarda tercih edilen ve yoğun kullanımda deforme olmayan ürün, yıllara meydan okuyan kalitesiyle uzun seneler kullanım sağlar. Geometrik bekleme koltuğu için sipariş vermek, tasarımı özelleştirmek ve daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Bekleme koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme:  Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.78cm d.73cm h.68cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-425100T Geometrik Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun