NEO-424200T Klinik Lobi İkili Kanepe

Klinik Lobi İkili Kanepe NEO-424200T

NEO-424200T Klinik Lobi İkili Kanepe

Klinik lobi ikili kanepe, güçlü tasarım detaylarıyla şıklığı ve ergonomiyi bir arada sunar. İkili kanepenin dizaynında metal malzeme unsurları ön plana çıkar. Farklı tür ve dokularda kumaş, desen seçenekleri ikili kanepeyi geniş kullanıcı kitlesine ulaştırır.

Klinik Lobi İkili Kanepe hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Klinik Lobi İkili Kanepe

Klinik lobi ikili kanepe, güçlü tasarım detaylarıyla şıklığı ve ergonomiyi bir arada sunar. İkili kanepenin dizaynında metal malzeme unsurları ön plana çıkar. Kromaj kaplı ve istenilen renkte boyanabilen metal ayaklar kanepenin kol koyma kısmına kadar uzanır.

Hafifliği ile de dikkat çeken ürün, kullanım ve taşıma aşamasında maksimum konfor sağlar. Klinik, hastane, lobi, okul, kamu kuruluşu, plaza ve ofis gibi pek çok alanda kullanılan modelin ölçüleri 138 x 81 x 70 cm’dir.

Şık Detaylara Sahip Modern İkili Kanepe

NEO-424100T Klinik Lobi Tekli Koltuk olarak da üretilen model, ikili kanepe ile birlikte kullanıldığı zaman şık ve estetik bir ofis oturma grubu oluşturur. Farklı tür ve dokularda kumaş, desen seçenekleri ikili kanepeyi geniş kullanıcı kitlesine ulaştırır. Kumaş seçenekleri arasında nubuk, keten, pamuk, akrilik, suni deri, süet ve kadife bulunur.

Yüksek dansiteli sünger döşeme mobilyaya hem konfor hem de dayanıklılık kazandırır. Yoğun kullanımdan olumsuz yönde etkilenmeyen tasarım, temizlenebilir kumaş özellikleri ile de yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlar. İkili kanepe hakkında detaylı bilgi almak ve zevkinize göre ürünü kişiselleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme:  Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.138cm d.81cm h70cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Ofis kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-424200T Klinik Lobi İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun