NEO-424100T Klinik Lobi Tekli Koltuk

Klinik Lobi Tekli Koltuk NEO-424100T

NEO-424100T Klinik Lobi Tekli Koltuk

Geniş kullanım alanına sahip olan tekli koltuk, zamansız stili ile de her zevke hitap eder. Ofis, plaza, klinik, güzellik merkezi, lobi, sergi ve fuaye alanlarında kullanılan ürün minimal tasarım çizgisi ile dikkat çeker.

Klinik lobi tekli koltuğu yakından incelemek, toptan satış fiyatını öğrenmek ve tasarımı özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Klinik Lobi Tekli Koltuk

Klinik lobi tekli koltuk, doğadan ilham alan tasarım anlayışını sadelikle birleştirir. Metal ayak ve kol tasarımı usta eller tarafından itinayla yapılan döşeme ile bir araya gelir. Hafif yapısı ile dikkat çeken tekli koltuk taşınırken büyük kolaylık sağlar.

Açıkta kalan ayak tasarımı temizlik esnasında kullanıcılarına maksimum konfor sunar. Özel sipariş üzerine üretilen model, ikili kanepe olarak da tasarlanır. Tekli koltuk ve ikili kanepesi (bkz. NEO-424200T Klinik Lobi İkili Kanepe) birlikte kullanıldığı zaman ofis oturma grubu dekorasyonda dinamizm sağlar.

Klinik Lobi Tekli Koltuk ile Dekorasyonda Minimal Dokunuşlar

Geniş kullanım alanına sahip olan tekli koltuk, zamansız stili ile de her zevke hitap eder. Ofis, plaza, klinik, güzellik merkezi, lobi, sergi ve fuaye alanlarında kullanılan ürün minimal tasarım çizgisi ile dikkat çeker.

Ev ve yazlıklar için de kullanıma uygun olan koltuk, sadelik sevenlerin ortak tercihleri arasında yer alır. Bol çeşitli desen ve kumaş alternatifi tekli koltuğu benzerlerinden ayırır.

82 x 81 x 70 cm tasarım ölçülerine sahip olan ürün, standart boyutları ile hem küçük hem de büyük metrekareye sahip alanlar için idealdir. Klinik lobi tekli koltuğu yakından incelemek, toptan satış fiyatını öğrenmek ve tasarımı özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Klinik lobi koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme:  Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.82cm d.81cm h.70cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-424100T Klinik Lobi Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.