NEO-432200T Metal Ayaklı Modern Kanepe

Metal-Ayakli-Modern-Kanepe-NEO-432200T

NEO-432200T Metal Ayaklı Modern Kanepe

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen kanepe, dayanıklı malzemesi ile yıllara meydan okur. Kaliteli yüksek dansiteli sünger döşeme modern kanepeye konfor ve estetik katar.Geniş kullanım alanına sahip olan modern kanepe otel, okul, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika ve kamu kuruluşu gibi pek çok mekânda keyifle kullanılır.

Metal Ayaklı Modern Kanepe hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Metal Ayaklı Modern Kanepe

Metal ayaklı modern kanepe, ideal boyutları ve rahatlığı ön planda tutan zarif tasarımıyla dikkat çeker. Özel üretim olan kanepe, istek ve tercihe göre koltuk olarak da üretilmektedir. Böylece iç mekânlarda birlikte kullanılabilen koltuk ve kanepe takımı, yaşam alanlarında uyumlu bir atmosfer yaratır.

Geniş kullanım alanına sahip olan modern kanepe otel, okul, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika ve kamu kuruluşu gibi pek çok mekânda keyifle kullanılır.

Minimal Yaşama Uygun Modern Kanepe

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen kanepe, dayanıklı malzemesi ile yıllara meydan okur. Kaliteli yüksek dansiteli sünger döşeme modern kanepeye konfor ve estetik katar.

Özelleştirilebilen metal ayaklı kanepenin döşemesi için suni deri, nubuk, keten, pamuk, akrilik, deri ve süet gibi farklı kumaş ve desen çeşitleri bulunur. Tasarıma çağdaş bir görünüm kazandıran metal kromaj kaplama ayaklar istenilen renkte boyanabilir.

137 x 63 x 88 cm ölçüye sahip olan metal ayaklı modern kanepe hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • Metal Ayaklı Modern Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w137cm  d.63cm  h.88cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, koltuk (bkz. NEO-432100T Metal Ayaklı Modern Koltuk) olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-432200T Metal Ayaklı Modern Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun