NEO-432100T Metal Ayaklı Modern Koltuk

Metal-Ayakli-Modern-Koltuk-NEO-432100T

NEO-432100T Metal Ayaklı Modern Koltuk

Metal Ayaklı Modern Koltuk, sıra dışı tasarım çizgisiyle iç mekânlara farklı bir hava katar. Geniş kullanım alanına sahip olan ürün ofis, plaza, hastane, klinik, müze ve sergi salonlarının bekleme bölümlerinin yanı sıra otel odası ve müdür odası gibi alanlar için de kullanıma uygun tasarımlardır.

Modern koltuk hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Metal Ayaklı Modern Koltuk

Metal ayaklı modern koltuk, yaşam alanlarının ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlanır. Özel üretim olan model, tasarım aşamasında detaylı bir şekilde özelleştirilebilir.

Sıra dışı tasarım çizgisi iç mekânlara farklı bir hava katar. Geniş kullanım alanına sahip olan ürün ofis, plaza, hastane, klinik, müze ve sergi salonlarının bekleme bölümlerinin yanı sıra otel odası ve müdür odası gibi alanlar için de kullanıma uygun tasarımlardır.

Modern Koltuk ile Minimalist Dokunuşlar

82 x 63 x 88 cm boyutları modern koltuğu minimal ve kullanışlı yapar. Birinci sınıf kayın ağacından tasarlanan ürün, sağlam yapısıyla insan trafiğinin yoğun olduğu ortak kullanım alanlarında maksimum dayanıklılık sağlar.

Modern koltuğun döşemesi suni deri, pamuk, akrilik, nubuk, deri ve keten gibi farklı materyallerden oluşan zengin kumaş ve desen kartelasına sahiptir. Statik boya ile istenilen renkte boyanabilen metal kromaj kaplı ayaklar modern koltuğu özelleştirir.

Kanepe olarak da üretilebilen tasarım uzun yıllar keyifle kullanılır. Modern koltuk hakkında detaylı bilgi almak, tasarımı kişiselleştirmek ve satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Metal Ayaklı Modern Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.82cm d.63cm h.88cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kanepe (bkz. NEO-432200T Metal Ayaklı Modern Kanepe) olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-432100T Metal Ayaklı Modern Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun