NEO-435200T Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe

Minimalist-Stil-Iki-Kisilik-Kanepe-NEO-435200T

NEO-435200T Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe

Zamansız stili ve dayanıklı tasarımıyla uzun yıllar keyifle kullanılan tasarım, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Yüksek dansiteli sünger döşemesi ile maksimum konfor sunan minimalist kanepe, yaşam alanlarında modern ve zarif bir duruş sergiler. Minimalist stil iki kişilik kanepe ile hayalinizdeki mekânı yaratabilirsiniz.

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Açıklama

Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe

Minimalist stil iki kişilik kanepe, iç mekânlarda huzurlu bir atmosfer yaratır. 174x95x79 cm ölçüye sahip olan tasarım, yaşam alanlarında fazla yer kaplamadan ihtiyaç duyulan konforu sağlar. Geniş kullanım alanı sunan iki kişilik kanepe ofis, plaza, otel ve hastanelerin bekleme salonlarının yanı sıra yönetici odası, bina girişleri ve sergi salonları gibi alanlarda da kullanıma uygun bir üründür.

Her Zevke Hitap Eden Minimalist Kanepe

Özel üretim olan ve sipariş üzerine tasarlanan iki kişilik kanepe, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Maksimum sağlamlık sağlamak amacıyla kanepenin ayakları kromaj kaplı metaldan tasarlanır. Zengin kumaş ve desen yelpazesi ile mekânın konseptine uygun olarak kişiselleştirilebilen ürünün metal ayakları da istenilen renkte boyanabilir.

Zamansız stili ve dayanıklı tasarımıyla uzun yıllar keyifle kullanılan tasarım, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Yüksek dansiteli sünger döşemesi ile maksimum konfor sunan minimalist kanepe, yaşam alanlarında modern ve zarif bir duruş sergiler. Minimalist stil iki kişilik kanepe ile hayalinizdeki mekânı yaratabilirsiniz. Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w174cm  d.95cm  h.79cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-435200T Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun