NEO-435300T Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe

Minimalist-Stil-Uc-Kisilik-Kanepe-NEO-435300T

NEO-435300T Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe

Farklı alanlarda kullanımı mümkün olan Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe, insan yoğunluğunun yüksek olduğu pek çok iş alanındaki lobi düzenini sağlamakta size yardımcı olur. İster hastane, klinik ya da kamu kurumu isterseniz otel, plaza, ofis ve bina girişlerinde olsun, ürün ihtiyacınıza uygun dekoratif çözümler sunarak işletmenize sıcak bir ortam kazandırır.

Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe

Özel üretim Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe, dayanıklı yapısı ve eskimeyen modern tarzı sayesinde lobi ve bekleme salonlarında uzun yıllar misafirlerinizi güvenle ağırlar. Yapımında kullanılan dayanıklı 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı, yüksek dansiteli sünger kullanımı ile yıllara meydan okur.

Geniş ve konforlu oturma biçimi misafirlerinizin rahatı için idealdir. Kromaj kaplı metal ayak tasarımı modern görünümü belirginleştirir.

Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe ile Konforlu Alanlar Yaratın

Farklı alanlarda kullanımı mümkün olan üç kişilik kanepe, insan yoğunluğunun yüksek olduğu pek çok iş alanındaki lobi düzenini sağlamakta size yardımcı olur. İster hastane, klinik ya da kamu kurumu isterseniz otel, plaza, ofis ve bina girişlerinde olsun, ürün ihtiyacınıza uygun dekoratif çözümler sunarak işletmenize sıcak bir ortam kazandırır.

Sipariş üzerine üretilen üç kişilik kanepe, isteğe göre farklı renk ve desenlerde, tercihen kumaş ya da deri kullanılarak farklı tasarımlarla üretilebilir. Kadife, keten ya da akrilik pek çok malzemenin yer aldığı karteladan aradığınızı seçerek siparişinizi kolayca verebilirsiniz.

Lobi yoğunluğuna uygun olarak siparişinize NEO-435100T Minimalist Stil Tekli Koltuk ya da NEO-435200T Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe seçeneğini de ekleyerek bu şık görünümü tamamlayabilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w234cm  d.95cm  h.79cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-435300T Minimalist Stil Üç Kişilik Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun