NEO-436100T Bekleme Odası Tekli Koltuk

Bekleme-Odasi-Tekli-Koltuk-NEO-436100T

NEO-436100T Bekleme Odası Tekli Koltuk

İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda dayanıklılığını uzun süre koruyabilen Bekleme Odası Tekli Koltuk lobi, bina girişi, yönetici odası ve bekleme odası gibi belirli bölümlerde kullanmanız için son derece uygun. Tekli koltuğun kromaj kaplamalı metal ayakları ise istediğiniz renkte boyanabiliyor. Döşeme kısmı içinse Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi bir çok seçenek bulunuyor

Model hakkında bilgi almak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Açıklama

Bekleme Odası Tekli Koltuk

Minimalist tasarımı sayesinde sıkça tercih edilen Bekleme Odası Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Ahşap gövde üretiminde üst kalite fırınlanmış kayın ağacının kullanıldığı ürün, yüksek seviyede oturum konforu göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Şık tasarımını konfor vadeden ögelerle destekleyen modelin döşemeli kısmında yüksek dansiteli sünger tercih ediliyor. Farklı desen, tür ve renklerde kumaş ya da deri uygulamasının yapılabildiği döşemeli bölümdeki alternatif çokluğu seçim konusunda avantaj sunuyor.

İkili kanepe (bkz. NEO-436200T Ofis Resepsiyon İkili Kanepe) şeklinde de üretilebilen tekli koltuk 78 x 82 x 82 cm ölçülerinde tasarlanıyor. Otel dekorasyonları için ideal nitelikteki ürün, kamu kurum ve kuruluşlarında da kullanılıyor. Model ayrıca ofis, hastane, klinik, plaza ve fabrikalarda da tercih ediliyor.

Bekleme Odası Tekli Koltuk ile Uzun Ömürlü Kullanıcı Deneyimi

İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda dayanıklılığını uzun süre koruyabilen tekli koltuk lobi, bina girişi, yönetici odası ve bekleme odası gibi belirli bölümlerde kullanmanız için son derece uygun. Tekli koltuğun kromaj kaplamalı metal ayakları ise istediğiniz renkte boyanabiliyor.

Dayanıklı ve ergonomik yapısıyla işletmelerden tam not alan ürünü hemen sipariş ederek konuklarınız için konforlu bir ortam yaratabilirsiniz. Model hakkında bilgi almak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Bekleme Odası Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.78cm d.82cm h.82cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, ikili kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Minimalist koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-436100T Bekleme Odası Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.