NEO-436200T Ofis Resepsiyon İkili Kanepe

Ofis-Resepsiyon-Ikili-Kanepe-NEO-436200T

NEO-436200T Ofis Resepsiyon İkili Kanepe

Ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu, fabrika gibi alanların dekorasyonunda kullanılabilen kanepe, şık ve konforlu bir oturma alanı yaratıyor. Lobi, bina girişi ve bekleme alanı gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tercih edilebiliyor. Uzun ömürlü kullanım özelliği bulunan ofis kanepesi, bu alanların yanı sıra ev dekorasyonlarında da değerlendirilebiliyor.

Ofis Resepsiyon İkili kanepe ile ilgili detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Resepsiyon İkili Kanepe

Şık ve modern tasarımıyla dikkatleri çeken Ofis Resepsiyon İkili Kanepe, birçok alanda kullanılabilen sağlam bir oturma ürünü olarak ön plana çıkıyor. Konforlu yapısı sayesinde oldukça rahat bir dinlenme alanı oluşturan ikili kanepe, dayanıklı malzemelerle tasarlandığı için uzun ömürlü kullanımı da beraberinde getiriyor.

Kullanıcı İsteğine Göre Tasarlanabilen Ofis Resepsiyon İkili Kanepe

Ahşap gövdesinde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılan kanepe, kromaj kaplı metal ayakları ile oldukça dayanıklı bir form kazanıyor. Yüksek dansiteli sünger kısmında kullanılan döşeme kullanıcının isteğine bağlı olarak üretiliyor. Farklı kumaş, renk ve desen seçimi yapılmasına olanak tanındığı gibi metal ayaklar da yine kullanıcının arzu ettiği renge boyanabiliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, pamuk ve akrilik kumaş seçenekleriyle zengin bir seçim yelpazesi sizleri bekliyor.

Ofis, otel, klinik, hastane, plaza, kamu kurumu, fabrika gibi alanların dekorasyonunda kullanılabilen kanepe, iki kişi için konforlu bir oturma alanı yaratıyor. Aynı zamanda NEO-436100T Bekleme Odası Tekli Koltuk olarakta üretilen ofis mobilyası modeli, lobi, bina girişi ve bekleme alanı gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tercih edilebiliyor. Uzun ömürlü kullanım özelliği bulunan kanepe, bu alanların yanı sıra ev dekorasyonlarında da değerlendirilebiliyor. İkili kanepe siparişiniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Resepsiyon İkili Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w138cm  d.82cm  h.82cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-436200T Ofis Resepsiyon İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun