NEO-437101T Cafe Restaurant Loca Koltuk

Cafe-Restaurant-Loca-Koltuk-NEO-437101T

NEO-437101T Cafe Restaurant Loca Koltuk

Cafe Restaurant Loca Koltuk, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Birinci kalite fırınlanmış kayın ağacından üretilen ürünün ahşap ayakları arzu ettiğiniz renkte boyanabiliyor. Oturum kısmında yüksek dansiteli süngerin tercih edildiği model, insan trafiğinin hayli yüksek olduğu alanlarda bile ilk günkü biçimini korumayı başarıyor.

Ürünün modifikasyon seçenekleri ve satış süreçleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat Süresi: 7-10 İş Günü İçerisinde Teslim Edilir.

Açıklama

Cafe Restaurant Loca Koltuk

55 x 70 x 78 (G x D x Y) ölçülerinde tasarlanan Cafe Restaurant Loca Koltuk, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Birinci kalite fırınlanmış kayın ağacından üretilen ürünün ahşap ayakları arzu ettiğiniz renkte boyanabiliyor. Oturum kısmında yüksek dansiteli süngerin tercih edildiği model, insan trafiğinin hayli yüksek olduğu alanlarda bile ilk günkü biçimini korumayı başarıyor.

Yüksek dansiteli süngerden üretilen döşemeli bölüm farklı tür, renk ve desenlerdeki kumaş veya deri seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Geniş yelpazedeki çeşitli kumaş ve deri alternatiflerinin yer aldığı kartelelar seçim yaparken gönlünüzce hareket etmenizi kolaylaştırıyor.

İşletmelerin Gözde Tercihi Cafe Restaurant Loca Koltuk

Bina girişi, lobi, yönetici odası ve bekleme odası gibi alanlarda konumlandırılabilen loca koltuk ofis, hastane, klinik, kamu kurumları tarafından sıkça tercih ediliyor. Otel, cafe, restaurant işletmelerinin yanı sıra plaza ve fabrikalarda da kullanılan ürün, dayanıklı yapısı ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Model, kanepe (bkz. NEO-437201T Cafe Restaurant Loca Kanepe) olarak da üretiliyor ve iki ürün aynı dekorasyonda birlikte kullanılabiliyor. Modern ve klasik çizgilerin uyumunun göz kamaştırdığı ürünün modifikasyon seçenekleri ve satış süreçleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Cafe Restaurant Loca Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.55cm d.70cm h.78cm
  • Kullanım Yeri: Otel, cafe, restaurantlar işletmeleri ile ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, Cafe Restaurant Loca Kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Loca Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-437101T Cafe Restaurant Loca Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun