NEO-437201T Cafe Restaurant Loca Kanepe

Cafe-Restaurant-Loca-Kanepe-NEO-437201T

NEO-437201T Cafe Restaurant Loca Kanepe

Sipariş üzerine tasarlanan cafe restaurant loca kanepe, yaşam alanlarına benzersiz bir konfor katar. Mobilya başta restoran, cafe, coffee shop gibi horeca işletmelerinin localarında kullanılmakla birlikte ofis, plaza, otel, klinik ve hastaneler için de bekleme koltuğu olarak kullanımı tercih edilmektedir. Dayanıklı malzemelerden üretilen kanepe, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunar.

Cafe Restaurant Loca Kanepe hakkında bilgi almak, sipariş oluşturmak, ve tasarımı özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Cafe Restaurant Loca Kanepe

Sipariş üzerine tasarlanan cafe restaurant loca kanepe, yaşam alanlarına benzersiz bir konfor katar. Mobilya başta restaurant, cafe, coffee shop gibi horeca işletmelerinin localarında kullanılmakla birlikte ofis, plaza, otel, klinik ve hastaneler için de bekleme koltuğu olarak kullanımı tercih edilmektedir. Dayanıklı malzemelerden üretilen kanepe, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunar.

Farklılık Arayanların Tercihi Cafe Restaurant Loca Kanepe

Loca kanepe, yüksek dansiteli sünger döşemeye sahip olup kullanıcılarına en konforlu oturma sürecini yaşatır. Fırınlanmış birinci sınıf kayın ağacından üretilen kanepe, ayrıca koltuk olarak da tasarlanır. Böylece mekânda bir bütünlük oluşturan mobilya şık ve zarif bir konsept yaratır. Kanepenin ayakları ahşaptan üretilir. Böylece hem şıklık hem de dayanıklılık maksimum düzeyde sağlanır. Zengin kumaş ve desen kartelası sunan tasarımın ahşap ayakları da istenilen renkte boyanabilir.

125x 70x 78 cm olan kanepe ideal ebatları ile rahat bir kullanım sunar. Yoğun kullanım temposuna dayanıklı olan cafe restaurant loca kanepe hakkında bilgi almak, sipariş oluşturmak, ve tasarımı özelleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Cafe Restaurant Loca Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.125cm d.70cm h.78cm
  • Kullanım Yeri: Otel, cafe, restaurantlar işletmeleri ile ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, Cafe Restaurant Loca Koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Loca Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-437201T Cafe Restaurant Loca Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.